Aktuality žáci, 3. třída

 

Nominace Č.Třebová a Lanškroun

pátek 15.2.2019
Lanškroun sraz 7:30 odjezd 7.45 zápas 9-12hod
Šmíd-Procházka,Kubát,Pospíchal,Hanzlík,Florian
Mužátko,Král,Svozil,Janků.

Č.Třebová sraz 7.45 odjezd 8.00 zápas 9-11hod
Hájek-Fiala,Faško,Roškota,Andrejs,Reich,Votýpka
Horáček,Čáslava,Koffer.

 
 

Trénink Chrudim pondělí

pátek 15.2.2019 — Každé pondělí je možnost tréninku v Chrudimi s ročníkem 2010 - 16.15 - 17.15

 
 

Nominace 2.2.2019 Pardubice a Litomyšl

pátek 1.2.2019
Litomyšl sraz 7:00 odjezd 7.15 zápas 9.00 - 11.00
Hájek-Roškota,Andrejs,Hašek,Štěpánek,Fiala,Florian,Eliáš,Mužátko.

Sraz 11.00 zápas 12.00 - 16:00
Šmíd-Svozil,Procházka,Pospíchal,Votypka,Faško,Reich,Král,Koffer,Hladík.

 
 

Trénink Chrudim pondělí

sobota 19.1.2019 — Pondělní trénink v Chrudimi zrušen - důvod konnání akce Pojd Hrát Hokej.

 
 

Trénink Chrudim pondělí

sobota 19.1.2019 — Chrudim - plno

 
 

Trénink Chrudim pondělí

sobota 19.1.2019 — Každé pondělí je možnost tréninku v Chrudimi s ročníkem 2010 - 16.15 - 17.15

Ještě volná 2 místa

 
 

Turnaj Novosibirsk

pátek 18.1.2019
Dobrý den, máme možnost turnaje v ruském Novosibirsku v termínu od 6-11.3.2019
Akce by byla hrazena pořadatelem včetně všech nutných poplatků
(letenka,ubytováni,strava atd..) pouze by bylo nutné zaplatit startovné které činí
1500€ cca 38 500kč. Turnaj by byl pro 15 hráčů včetně 2 golmanů.
Akce by byla organizována klubem pod vedením trenérů a vedoucích týmu.
Rádi bychom od Vás chtěli vědět jestli by o turnaj vůbec někdo měl zájem..
Pokud ano pošlete mi vyjádření na tel: 605 020 157. ANO/NE + Jméno.
Podle Vašich vyjádření kdyby bylo o turnaj zájem by jsme udělali schůzi
a tam si řekli potřebné info a další věci k tomu nutné.

Děkuji
Velinský Radek

 
 

Nominace Chrudim + Mor.Třebový

pátek 18.1.2019
Chrudim sraz 9.30(auty)
Hájek-Kubát,Čáslava,Hanzlík,Faško,Pospíchal
Horák,Štěpánek,Koffer,Votýpka.

Mor.Třebová sraz 6.30 odjezd 6.45
Šmíd-Fiala,Florian,Mužátko,Roškota,Andrejs
Hašek,Král,Reich,Janků.

 
 

Trénink Chrudim

neděle 13.1.2019 — Na zítřek ještě 4 volná místa.

 
 

Nominace Letňany + Choceň

pátek 11.1.2019
Sraz v Letňanech v 8.00 zápas 9.00-10.30
Kašpar - Novák,Andrejko,Hladík,Procházka,Starý,Kubát,Fiala,Pospíchal.
Šmíd - Faško,Hanzlík,Florian,Čáslava,Mužátko,Reich,Horáček,Koffer.


Choceň sraz PCE 8.45 odjezd 8.55 zápas 10.30 - 12.30
Černohous - Votýpka,Andrejs,Roškota,Hašek,Král,Janků
Štěpánek,Eliáš,Vlček.

 
 
Další stránky
123456>>
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Westminster Unternehmensgruppe
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři