Renomia Nemocnice Pardubického kraje
Vybrat sezónu

Derby za čtyři body: junioři Dynama přejeli Mountfield 5:1

pá 5.10.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Náramně vyšla juniorům Pardubic odveta za první pokažené východočeské derby letošní sezony. V ČSOB Pojišťovna ARENĚ zvítězili nad Hradcem Králové jasně 5:1, když po dvou brankách zazářili Vít Rozlílek s Dominikem Chárou, jenž navíc asistoval. A protože Dynamo zvládlo lépe také nájezdy, tak přeskočilo regionálního rivala ve vyrovnané tabulce. Celý článek

Střelecky aktivnější junioři prohráli na Spartě

so 29.9.2018 | Jan Hrabal

PRAHA — Ač na soupeře vypálili dvaačtyřicet ran, tak junioři Pardubic jedou z Prahy bez bodu, se Spartou Dynamo prohrálo 2:4. Domácím vyšlo lépe i prodloužení. Celý článek

Dorostenci potvrdili formu, doma porazili Jihlavu

pá 28.9.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Dorostenci Dynama zvítězili v ČSOB Pojišťovna ARENĚ nad Duklou 4:2. Pardubičtí mladíci sice neudrželi dvoubrankový náskok, klíčové trefy v závěrečné desetiminutovce obstaral Adam Paleček. Jihlavě naopak vyšla nadstavba, bod získala za výhru v samostatných nájezdech. Celý článek

Dorostenci rozhodli o výhře v Havlíčkově Brodě již v první třetině

čt 27.9.2018 | Jan Hrabal

HAVLÍČKŮV BROD — Jasnou výhru 6:1 si v utkání 5. extraligového kola připsali dorostenci Pardubic. Mladíci Dynama získali zápas na svou stranu povedenou první dvacetiminutovkou, v níž vstřelili čtyři branky. Dvakrát se v utkání prosadili Matěj Kloz a František Formánek. Celý článek

Junioři jasně přestříleli Havlíčkův Brod

PARDUBICE — Ač prohrávali o dvě branky, dokázali junioři Dynama jasně přehrát Havlíčkův Brod 6:2. Dvěma brankami a stejným počtem nahrávek se blýskl Filip Koffer. Pardubice tak vyhrály třetí zápas v řadě. Nájezdy ale patřily hostům z Vysočiny. Celý článek

Junioři po skvělém nástupu obrali lídra o všechny čtyři body!

so 22.9.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Druhou výhru v řadě si ve vyrovnané skupině C připsali pardubičtí junioři. Mladíci Dynama si vyšlápli na Mladou Boleslav, po 611 sekundách hry vedli o čtyři branky a zápas ve velké hale ČSOB Pojišťovna ARENY s přehledem vyhráli. Východočeši získali i extra bod za úspěšně zvládnuté nájezdy. Celý článek

Dorostenci neudrželi dvoubrankové vedení, s vedoucí Kometou berou bod

PARDUBICE — O dvě branky po zásazích Matěje Půlpána a Daniela Herčíka vedli dorostenci Dynama v atraktivním souboji s Kometou. Ve velké hale ČSOB Pojišťovna ARENY se ale nakonec radovali Brňané, kteří zápas nejprve srovnali, v prodloužení dokonali obrat a posílili své vedení v tabulce, jejíž druhé místo drží Pardubice. Celý článek

ZÁZNAM: Slavnostní poděkování rozhodčím z Pardubic

PARDUBICE — Takřka dva tisíce utkání v naší nejvyšší soutěži dohromady odpískali čároví rozhodčí Stanislav Barvíř a Petr Blümel. Oba arbitři se rozloučili s úctyhodnou kariérou na „mateřském” ledě v Pardubicích. Celý článek

Náborová akce „Pojď hrát hokej“ se povedla

st 19.9.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — V pondělí 17. září 2018 se v pardubické ČSOB Pojišťovna ARENĚ uskutečnila další náborová akce Pojď hrát hokej, která je pod záštitou Českého hokeje. Děti si mohly vyzkoušet, jaké je to být hokejistou. Dynamo spojilo tuto aktivitu s prvním kurzem bruslení, ty se konají každé pondělí a středu od 18.00 do 19.00 hodin v malé hale. Ač je o kurz nadprůměrný zájem oproti předchozím ročníkům, tak stále jsou volná místa. Celý článek

Dorostenci zvládli přestřelku v Českých Budějovicích

so 15.9.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Další dva body si do tabulky ELIOD extraligy dorostu připsali pardubičtí mladíci. V Budvar aréně sice prohrávali 1:3 s Motorem, ale nakonec dokázali na jihu Čech vyhrát 6:5 v prodloužení. Celý článek