Vydražte si fotbalové dresy Dynama a pomozte Míšovi! 

Vydražte si fotbalové dresy Dynama a pomozte Míšovi!

03.10.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice v intenzivní spolupráci s kapitánem A týmu Tomášem Rolinkem uspořádal v červnu fotbalové utkání „Kopeme pro Míšu“. Charitativní zápas „vydělal“ přes padesát tisíc korun. Další finanční prostředky pro Míšu Teresku, jenž je velkým fanouškem Dynama a pere se s následky dětské obrny, může přinést aukce hraných fotbalových dresů z tohoto střetnutí. Vyvolávací cena dresů činí 500 korun, aukce trvá do středy 24. října 2018.

AUKCE DRESŮ

PŘÍMÝ VSTUP DO AUKCE DRESŮ

Na fotbalovém hřišti v Srchu se utkaly týmy DYNAMO „OLD“ a DYNAMO „YOUNG“. První mančaft složil kapitán A týmu z bývalých hráčů Pardubic, těm se postavilo současné první mužstvo Dynama.

Hlavním účelem čtvrteční akce bylo vybrat co nejvíce finančních prostředků pro malého Míšu, který bojuje s dětskou obrnou. Zájem fanoušků a celková získaná částka přes padesát tisíc korun Míšovi pomohou k návštěvě lázní.

Malý Míša si fotbalový podvečer v Srchu užil, spoluzapojil se do komentování, přes mikrofon hecoval Tomáše Rolinka, jenž se nejen jemu odvděčil vyrovnávací trefou v samotném závěru. Ještě před začátkem střetnutí obdržel od kapitána A týmu Dynama dres se svým jménem, aby mohl fandit, o první přestávce vydražil zasklený dres z minulé sezony a hranou hokejku nejproduktivnějšího obránce minulé sezony Marka Trončinského.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Westminster Unternehmensgruppe
FERATT
Pardubický kraj
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři
 
×
Dnes v   | Jun.
HC Rebel Havlíčkův Brod
HC Dynamo Pardubice
×
Dnes v 16:00 | Dor.
HC Dynamo Pardubice
Bílí Tygři Liberec