Pomohli jste Míšovi. Aukce fotbalových dresů skončila

03.10.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice v intenzivní spolupráci s kapitánem A týmu Tomášem Rolinkem uspořádal v červnu fotbalové utkání „Kopeme pro Míšu“. Charitativní zápas „vydělal“ přes padesát tisíc korun. Další finanční prostředky pro Míšu Teresku, jenž je velkým fanouškem Dynama a pere se s následky dětské obrny, přináší aukce hraných fotbalových dresů z tohoto střetnutí. Celková vydražená částka činí 25 550 korun.

Hokejový klub Dynamo Pardubice v nejbližší době zkontaktuje vítěze dražených dresů e-mailem s informacemi o možnostech vyzvednutí dresů.

PŘÍMÝ VSTUP DO AUKCE DRESŮ

Na fotbalovém hřišti v Srchu se utkaly týmy DYNAMO „OLD“ a DYNAMO „YOUNG“. První mančaft složil kapitán A týmu z bývalých hráčů Pardubic, těm se postavilo současné první mužstvo Dynama.

Hlavním účelem čtvrteční akce bylo vybrat co nejvíce finančních prostředků pro malého Míšu, který bojuje s dětskou obrnou. Zájem fanoušků a celková získaná částka přes padesát tisíc korun Míšovi pomohou k návštěvě lázní.

Malý Míša si fotbalový podvečer v Srchu užil, spoluzapojil se do komentování, přes mikrofon hecoval Tomáše Rolinka, jenž se nejen jemu odvděčil vyrovnávací trefou v samotném závěru. Ještě před začátkem střetnutí obdržel od kapitána A týmu Dynama dres se svým jménem, aby mohl fandit, o první přestávce vydražil zasklený dres z minulé sezony a hranou hokejku nejproduktivnějšího obránce minulé sezony Marka Trončinského.

UNIVERZITNÍ DERBY

BARTH media