VIDEO: Zápis dětí do partnerské ZŠ Bratranců Veverkových

05.02.2015 | (HoH)

PARDUBICE — Partnerská Základní škola Bratranců Veverkových, která leží nejblíže pardubické Tipsport areně, pořádá zápis dětí do prvních tříd. Samozřejmě u toho nemůžou chybět zástupci pardubického hokejového klubu.

ONLINE VSTUPENKY

Do školy se přišli podívat sportovní manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Dušan Salfický a sportovní ředitel mládeže Pavel Rohlík. Vzhledem k tomu, že hráči A týmu jsou v reprezentacích nebo na soustředění v Krkonoších, vítali malé caparty pardubičtí junioři.

Základní škola Bratranců Veverkových je partnerskou základní školou hokejového klubu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Výuka hokejistů je přizpůsobena časům tréninků v Tipsport areně, trenéři mládežnických týmů vždy doprovodí hráče do a ze školy.

Základní škola v ulici Bratranců Veverkových je dynamicky neustále se rozvíjející školou uprostřed města Pardubic. Ve škole jsou moderní učebny informatiky, interaktivní tabule a projektory najdeme téměř ve všech učebnách. Žáci mohou navštěvovat dvě knihovny, výtvarný ateliér, dvě moderně vybavené tělocvičny a hřiště přímo v areálu školy. V současné době se ve škole nachází 20 tříd, školu navštěvuje 510 žáků.

Inovovaný školní vzdělávací program umožňuje žákům získat široký všeobecný přehled a připravit je do života. Výchovné a vzdělávací aktivity jsou součástí vlastního školního projektu „Trendy & In“.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři