VIDEO: Jsme rádi, že jsme zápas otočili, řekl Tomáš Kaut

12.03.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejisté Pardubic si mohli užít vítěznou radost, ve třetím kole play out vyhráli nad Karlovými Vary 5:3. Třetí branku Dynama vstřelil a na čtvrtou Filipu Zadinovi nahrál Tomáš Kaut. „Vyhráli jsme po dlouhé době, naposledy jsme za tři body doma vyhráli v listopadu s Vítkovicemi. Jsme rádi, že se to povedlo,“ nechal se slyšet po skončení utkání.

ONLINE VSTUPENKY

MILOŠ #HOLAŇ: „Omlouvám se všem fanouškům, že tým nepřišel na druhou děkovačku po vítězném utkání. Ihned po skončení zápasu jsem měl s hráči velmi důrazný kolektivní pohovor, chtěl jsem hned začerstva rozebrat naše nedostatky, tento mítink se časově natáhl. Všichni příznivci Dynama si zaslouží z naší strany veliké poděkování, příště se nic takového opakovat nebude.“

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Východočeši přitom hned na začátku duelu s Energií prohrávali o dvě branky. „Na stav 0:2 jsme bohužel zvyklí, nepoložil nás ale. O to více si vážíme výhry nad Karlovými Vary, že jsme zápas otočili. Hodně nás nakopla využitá přesilovka a branka Petra Sýkory na 1:2,“ pokračoval pardubický útočník.

Tomáš Kaut neopomněl poděkovat příznivcům Dynama, do Tipsport areny jich přišlo přes tři tisíce. „Pardubičtí fanoušci dokazují svou podporou, že patří k nejlepším. Kdyby v Brně nebo Hradci Králové prožívali to, co naši, tak by v takovém počtu určitě nechodily takové návštěvy jako u nás,“ řekl pro klubový YouTube kanál.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři