HC DYNAMO PARDUBICE
logo 70 1973 1987 1989 2005 2010 2012
Redakce

Trenér Král po porážce v derby: Rozhodla naše nedůslednost

Pardubice - Po prvním východočeském derby letošní sezony trenér pardubických juniorů Richard Král příliš radosti mít nemohl. Jeho mužstvo na vlastním ledě nestačilo na Mountfield HK, zejména díky špatnému závěru druhé třetiny, výsledkem 4:8 a šanci dostat se před velkého rivala v tabulce tím propáslo.

Topstory video.

Hokejisté Dynama začali proti Hradci Králové velmi dobře, v první polovině zápasu hned čtyřikrát vedli a měli nakročeno k bodovému zisku. Jenže poté přišel zlom... „Do půlky zápasu jsme byli soupeři vyrovnaným soupeřem, možná jsme měli i více ze hry. Potom jsme si ale naší nedůsledností dali tři góly, navíc nás úplně nepodržel gólman," zlobil se těsně po duelu trenér Richard Král.

Hlavní příčinu porážky vidí v nevydařené druhé desetiminutovce druhého dějství. „Zápas se lámal na konci druhé třetiny, z naší strany naprostá lajdáckost, čistě prohrané buly a žádné bloky. To jsou věci, ze kterých se musíme poučit a zvládat je," pokračoval v hodnocení.

Pardubické Dynamo zůstalo v tabulce Turnaje O Pohár DHL na čtvrtém místě, před sebou má ještě spoustu důležitých zápasů. „Uděláme drobné změny v kádru, dáme šanci mladším hráčům, kterými se to pokusíme oživit. Jedeme nyní do Olomoucí a Zlína, kde budeme chtít rozhodně vyhrát," uzavřel hodnocení trenér juniorky pardubické Dynama Richard Král.