Tomáš Rolinek: Rozhodly obětavost a týmový výkon

16.09.2018 | Jan Hrabal

LIBEREC — Co vstřelená branka, to bod. I tak by se dal zhodnotit první pardubický víkend v novém ročníku Tipsport extraligy. Východočeši se oklepali z páteční prohry s Vítkovicemi a dokázali před takřka šesti tisíci fanoušky vyhrát v Liberci.

„Těžké utkání,“ oddechl si kapitán Tomáš Rolinek a pokračoval: „Věděli jsme, že Liberec na nás vletí, neboť se jim nepovedl zápas v Plzni, to se potvrdilo. Zkoušeli to na každém začátku třetiny, hráli nadoraz. Musím pochválit celkový výkon v čele s brankářem, díky Ondřeji Kacetlovi si vezeme všechny body. Dlouho jsme vedli 1:0, druhý gól jsme přidali střelou do prázdné brány. Rozhodly týmový výkon a obětavost.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Pardubice mají po dvou kolech skóre 3:2 a tři body na svém kontě. V obou zápasech hrály bojovně a makaly. „V přípravě jsme také dávali málo branek. Víme, čím to je, rozebíráme si to dnes a denně. Góly padají z předbrankového prostoru, v něm musíme být hladovější. Víkend za tři body nechci moc hodnotit, mám ale velikou radost, že jsme si z Liberce odvezli všechny body,“ pokračoval nejvytíženější útočník pro klubový YouTube kanál.