Sparta trestala naše chyby, litoval David Tomášek

08.09.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Dlouho to trvalo, než se hokejisté Dynama prosadili ve 248. vzájemném extraligovém utkání se Spartou Praha. První branku Východočechů v nové sezoně vstřelil kanadský bek Rhett Holland trefu na 2:3 z pozice červenobílých vsítil David Tomášek až necelou půlminutu před konce základní hrací doby.

ONLINE VSTUPENKY

„Věřím, že kdyby nám zbývalo víc času, tak bychom třetí branku doklepali. Ujel nám vlak, hráli jsme kvalitní utkání, ale udělal jsme několik chyb, které soupeř potrestal. Oni je neudělali a když, tak jsme si nevytvořili takovou šanci. My jsme se nadřeli na to se dostat do předbrankového prostoru, který měli dobře pokrytý,“ řekl po skončení utkání David Tomášek.

Utkání si nenechalo ujít přes osm tisíc fanoušků. „Atmosféra byla výborná! Věřím, že v neděli by bylo ještě více fanoušků. Můžeme jim poděkovat, i proto nás mrzí, že jsme se neprosadili dříve, to by lidi ještě více nastartovalo. Lidé vycítili šanci, podpora byla hodně znát. Budeme-li lidem dávat sto procent výkonu, tak to ocení a budou nám fandit dál,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři