Smekám, děkoval devítitisícové kulise Tomáš Rolinek

18.03.2016 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Po dlouhé přestávce zaviněné zraněním se do sestavy Dynama vrátil kapitán Tomáš Rolinek. Ve třiadvaceti střídáních odehrál takřka osmnáct minut a po skončení zápasu se i on radoval z důležité výhry 2:0 nad Vítkovicemi.

„Byl to hodně těžký zápas pro všechny i mě. Soupeř hrál s lehkostí, o nic mu nešlo, my bojujeme o každou výhrou, a to velmi upracovaně. Velmi důležitý byl první gól, ale v některých pasážích si s námi Vítkovice dělaly, co chtěly. I když jsme je ve druhé třetině i zamkli, tak na nás bylo vidět, že nutně potřebujeme vyhrát,“ řekl po skončení utkání Tomáš Rolinek.

Zápas sledovala zaplněná Tipsport arena. „Devět tisíc fanoušků je fantastická návštěva, za kterou děkujeme! V play out po takové sezoně mít plnou halu, to klobouk dolů! Mockrát děkujeme,“ řekl pro klubový YouTube kanál netušíce, že do Litvínova se chystají dva autobusy příznivců Dynama: „To je pro mě novinka, která potvrzuje, že naši fanoušci jsou výborní, hokejem žijí. Smekám před nimi – děkujeme!“

Kapitán se vrací! 👏

Fotka zveřejněná uživatelem HC Dynamo Pardubice (@hcpce),