Radek Bělohlav: Rvali jsme se o výsledek až do konce

07.08.2019 | Jan Hrabal

HRADEC KRÁLOVÉ — Hokejisté Dynama nestačili v závěrečném utkání Mountfield Cupu na pořádající Hradec Králové, kterému podlehli 2:4. Poslední branku vstřelil domácí celek při pardubické power play. Hosté nastoupili v ČPP Areně s řadou juniorů, proti favoritovi předvedli snaživý a nebojácný výkon.

ONLINE VSTUPENKY

„Bylo fajn, že jsme v derby bojovali o výsledek až do jeho konce. Mrzí nás, že jsme nedokázali v power play vyrovnat, měli jsme tam nějaké šance. Mrzí nás následná ztráta puku a obdržený gól na 2:4. To je plus tohoto utkání: až do poslední minuty jsme bojovali o výsledek,“ ohlédl se za utkáním trenér Radek Bělohlav a pokračoval: „Celkově jsme měli málo střel, musíme ještě hodně trénovat!“

Do královéhradecké haly zavítalo 3530 fanoušků, kteří vytvořili zápasu parádní kulisu. „Každému se líbí hrát před plným hledištěm, totéž platí o trenérech. Nakoplo mě to a byl jsem rád, že jsme se rvali až do konce,“ poznamenal kouč Dynama.

Pardubice sice skončily na Mountfield Cupu poslední, už ale dříve avizovaly, že turnaj v Hradci Králové je pro ně hlavně prostorem pro zkoušení hráčů a dání příležitosti juniorům. Dynamo nestačilo v neděli odpoledne na Slovan 0:3, v pondělí večer podlehlo Spartaku 0:8, z derby odešlo poraženo 2:4.

„Pokaždé byla jiná sestava. První zápas byly nějaké pozitivní věci, ve druhém jsme čelili opravdu silnému soupeři a derby se klukům docela povedlo. Někteří hráli s námi úplně poprvé a musím říci, že nás i zaujali,“ hodnotil Radek Bělohlav.

„Předem jsme říkali, že máme čtrnáct dní na to, abychom připravili tým na náš memoriál. Nyní se dohodneme a do konce týdne řekneme část sestavy, která s námi bude pokračovat. Musíme vzít v potaz, že dva naši hráči odjíždí na reprezentaci, budou nám tedy chybět dva útočníci a my máme prostor i pro naše juniory, abychom je zaujali, budeme-li přemýšlet tak, že někteří hráči nastoupí k pouze dvěma utkáním našeho turnaje,“ přiblížil.

Po turnaji nenásleduje odpočinek, ba naopak! „Tento týden dojedeme připravený program, který je nejtěžší, neboť toho musíme hodně nabruslit. Ve čtvrtek a v pátek nás čekají dvoufázové tréninky, v sobotu mají kluci volno a v neděli dvouhodinová jednotka na ledě. V pondělí budeme trénovat na dvě fáze a pak začíná náš domácí memoriál. Stále to je ze zátěže, přece jen je začátek srpna,“ uzavřel pro klubový YouTube kanál.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Pardubická juniorka
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři