Připomeňte si v neděli s Dynamem Den válečných veteránů 

Připomeňte si v neděli s Dynamem Den válečných veteránů

04.11.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Po třech venkovních utkání se hokejisté Pardubic představí v domácí ČSOB Pojišťovna ARENĚ, v atraktivním duelu se v neděli 4. listopadu 2018 od 17.00 hodin utkají s pražskou Spartou. Dynamo ve spolupráci s vojáky 141. zásobovacího praporu Pardubice připravuje doprovodný program, úvodní buly vhodí veterán z vojenské mise v Afghánistánu. Do Pardubic dorazí i promotým od Radegastu, budete si tedy moci vyzkoušet i vlastnosti hokejového bojovníka.

ONLINE VSTUPENKY

Hokejový klub Dynamo Pardubice pozval na nedělní utkání vojáky 141. zásobovacího praporu Pardubice. Před ČSOB Pojišťovna ARENOU si budete moci prohlédnout jejich vojenskou techniku.

Protože na neděli 11. listopadu připadá Den válečných veteránů, budete si moci přímo u hlavního vchodu do haly pořídit květ vlčího máku za dobrovolný příspěvek. Pořízením vlčího máku tak přispějete na zachování vzpomínek válečných veteránů pro sbírku Paměť národa. Díky vám zůstanou jejich příběhy zachovány pro příští generace. Vlčí mák je symbolem veteránů už od konce první světové války. Vlčí máky v té době pokrývaly hroby padlých na západní frontě.

Úvodní buly před začátkem duelu dvou nejtradičnějších soupeřů v naší nejvyšší soutěži vhodí nadrotmistr Pavel Váňa, jenž působil také na vojenské misi v Afghánistánu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Do Pardubic míří Radegast index zóna hokejových bojovníků

Během utkání se Spartou mohou fanoušci díky pivu Radegast využít jedinečnou příležitost na vlastní kůži si vyzkoušet, jaké pocity zažívají hráči při hře.

Na jižním ochozu ČSOB Pojišťovna ARENY vyroste zóna hokejových bojovníků. V ní fandové mohou stejně jako hráči na ledě sbírat Radegast index body. Osm největších bojovníků pak o druhé přestávce na ledové ploše zažije unikátní zážitek Hořkou výzvu odvahy. Při té se postaví tváří v tvář puku vystřelenému skutečným hokejistou a letící rychlostí až 170 km/h.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

O Radegast indexu

Metrika hokejových bojovníků, to je Radegast Index. Statistika oceňuje hlavně hráče, kteří nejsou během hry tolik vidět, ale bez jejichž práce se neobejde žádný tým. Řeč je o obráncích – borcích – kteří svou bojovnost trénovat nemusí. Tu mají totiž od narození ve své krvi!

Radegast index je složen ze tří parametrů: plusový či minusový bod získají hráči za účast na ledě při vstřelených nebo obdržených gólech. „Hit“ soupeře je ceněn jedním bodem, stejným počtem, tedy jedním bodem, je hodnocena také každá zablokovaná střela soupeře.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři