Prezentace roty aktivních záloh 14. pluku logistické podpory 

Prezentace roty aktivních záloh 14. pluku logistické podpory

06.01.2018 | 14. pluk logistické podpory

PARDUBICE — V neděli 7. ledna 2018 se v Tipsport areně Pardubice v rámci doprovodného programu hokejového utkání HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec uskuteční prezentace jednotek aktivních záloh 14. pluku logistické podpory. Fanoušci se mohou těšit na ukázky moderní armádní techniky, zbraní a činnosti vojáků v rámci přestávkového programu.

ONLINE VSTUPENKY

„Vzájemná spolupráce mezi hokejovým klubem a Armádou České republiky je unikátní a oboustranně prospěšná. Vojáci ze 14. pluku logistické podpory absolvovali spolu s našimi hráči jeden letní kondiční trénink, nyní jsme se domluvili na této aktivitě přímo během hokejového utkání. Moc se na tuto prezentaci těším,“ řekl předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický.

Napínavou podívanou návštěvníkům hokejového utkání připravili instruktoři vojenského lezení, kteří po ukončení první třetiny zápasu slaní z kovové konstrukce střechy Tipsport areny na ledovou plochu. Několikaminutovou dynamickou ukázku oživí prezentační video z výcviku a běžného života příslušníků 14. pluku logistické podpory a propagační spoty Armády České republiky, promítané na velké obrazovce nad ledovou plochou hokejového stadionu.

Hlavním cílem této akce je poskytnutí informací veřejnosti o možnostech uplatnění v aktivní záloze ozbrojených sil České republiky, zejména pak v již zmiňovaných jednotkách aktivních záloh 14. pluku logistické podpory. „Osobně si práce vojáků velmi vážím. Jsem rád, že Dynamo může touto formou zařazením této prezentace do programu extraligového utkání, může pomoci s prezentací záslužnosti práce 14. pluku logistické podpory,“ doplnil šéf klubu.

V prostorách hlavního vstupu do Tipsport areny mohou zájemci získat informace o možnostech uplatnění v aktivní záloze, zprostředkované příslušníky roty aktivních záloh 141. zásobovacího praporu v Pardubicích ve spolupráci s profesním poradcem Rekrutačního pracoviště Pardubice. Zájemcům o zařazení do aktivní zálohy budou poskytnuty informace o podmínkách vstupu do aktivní zálohy, možnostech práce s nejmodernější vojenskou technikou a výzbrojí, či o zajímavých finančních bonusech.

14. pluk logistické podpory má od roku 2017 nově vytvořenou zásobovací rotu aktivních záloh u 141. zásobovacího praporu v Pardubicích a četu oprav přepravní techniky u 142. praporu oprav v Klatovech. I přes veškerou snahu o propagaci jednotek aktivních záloh na veřejnosti a nábor nových zájemců, nejsou obě jednotky plně obsazené a potřebují doplnit zejména pozice velitelů čet, velitelů družstev, technika roty, mechaniky, elektromechaniky a řidiče.

Přehled prezentované techniky:

Fanoušci si budou moci prezentovanou techniku prohlédnout za asistence vojáků Armády České republiky také zevnitř.

  • Tatra T815-7 multilift + flatrack (plošina)
  • Tatra T815-7 CAP 6 (cisterna PHM)
  • Tatra T810
  • Land Rover Defender 110 ST (s lafetovanými zbraněmi)
  • Land Rover Defender 110 HT

Přehled zbraní:

  • Pistole CZ 75 SP-01 PHANTOM
  • Útočná puška CZ 805 BREN
  • Kulomety vzor 59 a MINIMI
  • Granátomet AGS17
  • Pancéřovka RPG-7V
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři