PATRIOTI pomáhají mládeži a získávají bonusy

29.01.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Pátým rokem mohou fanoušci pardubického hokeje podporovat naděje Dynama skrze program PATRIOTI. Několik desítek příznivců si již zakoupilo svou plaketu RED, SILVER nebo GOLD a jsou zvěčněni na ZDI PATRIOTŮ.

Hokejový klub Dynamo Pardubice investuje prostředky získané od PATRIOTŮ do mládeže. PATRIOTY se stali také hokejisté A týmu Dynama Pardubice. ZEĎ PATRIOTŮ naleznou všichni fanoušci na severovýchodním ochozu Tipsport areny. Každý fanoušek se může stát členem tohoto KLUBU PATRIOTŮ, více informací včetně online přihlášky naleznete zde.

Klub považuje všechny věrné fanoušky za patrioty, někteří svůj patriotismus dávají najevo koupí permanentky, dresu nebo jiných fanouškovských předmětů. Jiní mají zájem, aby dali veřejně najevo svou sounáležitost s klubem, a tak si koupí reprezentační cedulky se svým jménem. Jedna poputuje na zeď, druhá tomuto PATRIOTOVI zůstane.

Patriot RED Patriot SILVER Patriot GOLD

PATRIOTI mohli zdarma navštívit nedávné utkání s Mladou Boleslaví, klub všem nabídl volné vstupenky na toto utkání. Fanoušci přijali tuto nabídku s povděkem, tuto nabídku využilo na sto PATRIOTŮ..

ČSOB Pojišťovna arena