Ondřej Kacetl po vychytané nule: Všichni padali po hubách

11.09.2017 | Jan Hrabal, fotografie: Jiří Zaňát

PARDUBICE — Brankář Ondřej Kacetl byl základem nedělní pardubické výhry ve Zlíně. Dynamo zvítězilo na jihu Moravy 2:0, šestadvacetiletý gólman vykryl čtyřiadvacet pokusů Beranů.

ONLINE VSTUPENKY

„Kluci se už se Spartou snažili hodně blokovat, v našem boxu v pásmu jsme ale ještě dělali drobné chybičky. Se Zlínem jsme se ještě více až neskutečně semkli, bylo vidět, že chceme vyhrát. Odehráli jsme zápas výborně dozadu, pomáhali jsme si. Všichni padali po hubách a chytali všechny puky,“ řekl po pondělním tréninku.

Ondřej Kacetl neopomněl pochválit příznivce Dynama, v pátek jich přišlo do Tipsport areny přes osm tisíc, několik desítek jich vycestovalo i na Zimní stadion Luďka Čajky. „Fanoušci jsou úžasní, klobouk dolů, jak nám fandili po celý páteční zápas i za stavu 0:3. Nemuselo to být pro ně příjemný stav, ale oni vytrvali. Drželi nás nad vodou a díky tomu, že nepřestali, tak jsme vstřelili dvě branky. Ve Zlíně to bylo super, sice byli trochu schovaní za brankou, byli slyšet celý zápas. Přijelo jich dost. Podporovali nás, užili si vyrovnaný hokej se sladkou tečkou pro nás všechny. Musíme pro ně vyhrát duel s Chomutovem, zaslouží si to!“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři