Nedělní DERBY #3 se blíží. Zajistěte si na něj vstupenky! 

Nedělní DERBY #3 se blíží. Zajistěte si na něj vstupenky!

11.12.2014 | Jan Hrabal

PARDUBICE / HRADEC KRÁLOVÉ — Třetí letošní východočeské derby mezi Pardubicemi a Hradcem Králové se blíží. Hokejový zápas velkých rivalů začíná v neděli 14. prosince 2014 v 17.30 hodin. Fanoušci pořádají velký vlakový výjezd, od královéhradeckého nádraží můžete využít kyvadlové autobusové dopravy.

ONLINE VSTUPENKY
Výjezd na zápas Mountfield HK – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
  • Kdy: neděle 14. prosince 2014 od 17.30 hodin
  • Doprava: vlak
  • Sraz: nejpozději v 15.00 hodin v restauraci LaRocket na hlavním nádraží
  • Odjezd: 15.30 hodin z Pardubic hl. n., Os 6248
  • Návrat: 20.38 hodin z Hradce Králové hl. n., R 1275
  • Cena: 45 korun
  • Vedoucí výjezdu: Jan Petr (telefon: 739 090 920)
  • Informace: vyjezdy@fanclubhcpardubice.cz
  • FANDOVÉ BUDOU MÍT MOŽNOST VYUŽÍT KYVADLOVÉ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY Z NÁDRAŽÍ NA STADION A OPAČNĚ PO SKONČENÍ ZÁPASU
Neděle 14. prosince 2014 od 17.30 hodin, Zimní stadion Hradec Králové

Dynamo FANS pořádají na páteční vyhecovaný duel velký vlakový výjezd. Sraz všech fanoušků je nejpozději v 15.00 hodin v nádražní restauraci LaRocket. Fandové, kteří si zakoupili jízdenky a vstupenky v předprodeji, mohou přijít rovnou na čas odjezdu. Vlak Os 6248 má odjezd v 15.30 hodin a za necelou půlhodinku dorazí do Hradce Králové. Po příjezdu do Hradce Králové mohou fanoušci využít přistavených autobusů, které je bezplatně odvezou přímo na zimní stadion. Připraveny budou rovněž po skončení utkání.

Oba loňské zápasy v Hradci Králové navštívila spousta fanoušků Pardubic. O utkání panuje mezi pardubickými příznivci obrovský zájem, fanoušci stále mají možnost zakoupit si vstupenky přímo do kotle za cenu 150 korun a to během pátečního domácího střetnutí se Slavií Praha u fanouškovského stánku u Jižní tribuny. Vstupenky do okolních sektorů i k stání jsou k dispozici online na www.mountfieldhk.cz.

Nazpět do Pardubic pojedou fanoušci vlakem R 1275 s odjezdem v 20.38 hodin ze stanice Hradec Králové, hlavní nádraží. „Odjezd vlaku může být operativně posunut dle našeho příchodu na nádraží,“ uvedl vedoucí výjezd Jan Petr. Fandové mohou pro rychlejší přesun využít bezplatných kyvadlových autobusů.

Zástupci obou východočeských klubů se v zájmu zajištění bezpečnosti při nedělním derby setkali ve středu na společném jednání v Hradci Králové. Spolu s pardubickými fanoušky pocestují vlakem pořadatelé z Pardubic, ti budou také přímo na stadionu. Na něj nebudou vpuštěni fandové pod vlivem alkoholu a jiných omamných látek. Pořadatelé upozorňují na důkladné prohlídky a absolutní zákaz vnášení jakýkoliv pyrotechnických a zakázaných předmětů (tyče, hole apod.). Veškeré prostory královéhradeckého stadionu jsou důkladně monitorovány kamerovým systémem.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři