Mužstvo ohromně chce, je rád Miloš Holaň

13.01.2018 | Jan Hrabal

HRADEC KRÁLOVÉ — Vítězstvím v DERBY #23 zakončili třetí čtvrtinu základní části Tipsport extraligy hokejisté Pardubic. Dynamo podruhé v řadě zdolalo rivala z Hradce Králové 3:2. „Jsem pokorný a mám respekt…“ zůstává opatrný hlavní trenér Miloš Holaň.

„Podařilo se nám lajny proházet tak, že si sedly. Přeji si, aby to takhle šlo dál. Cítím, že mužstvo ohromně chce. Musíme mít respekt a pokoru do dalšího zápasu. Tabulka je ale našlapaná – dva promarněné zápasy nás mohou stále ke dnu,“ pokračuje šéf střídačky Dynama.

Celá kabina moc dobře ví, jak jsou jednotlivá utkání důležitá. „Možná jsme k hráčům tvrdší, a to i v zápasech, ale kdo dělá chyby, tak nehraje. My teď totiž bojuje o všechno! Musíme se vždy úplně na sto procent, hned v sobotu máme na toto téma pohovor, věřím, že si jej hráči vezmou za své. V neděli hrajeme další zápas. Nemůžeme si myslet, že jsme něco uhráli a že je konec sezony. To by byl velký krok zpátky!“ říká pro klubový YouTube kanál.

ČSOB Pojišťovna arena