HC DYNAMO PARDUBICE
21.10.2018
Jan Hrabal

Musíme se odrazit od poctivé práce, ví Antonín Dušek

PARDUBICE — Jediný gól Dynama vstřelil v nedělním nepovedeném utkání s Karlovými Vary Antonín Dušek. „Měli jsme strašně moc vyloučených, ještě před zápasem jsme se bavili o tom, že musíme být disciplinovaní. Tohle nám vůbec ale nevyšlo. Některé fauly byly možná zbytečné, některé třeba z přemíry snahy,“ hodnotil vysokou prohru dvaatřicetiletý útočník.

Topstory video.
Letošní extraligové statistiky Antonína Duška
Utkání Branky Nahrávky Body +/− Trestné minuty
13 2 2 4 −3 2

Pardubice prohrály počtvrté v řadě. „Je potřeba pracovat na tréninku, od toho to začíná. Teď jsme si to říkali v kabině, tam je základ a každý musí začít u sebe. Od poctivé práce se musíme odrazit, jinak se nezlomí nic. Myslím, že začátek zápasu jsme měli dobrý, jenže jsme tam měli situace, jak nám oni jezdili dva na jednoho, sami na branku, dali góly. Bylo tam pak dost vyloučených, všechno se na sebe nabalovalo a vyústilo v takovou frustraci,“ poznamenal.

Dynamo obdrželo třiadvacet branek z posledních čtyř zápasů. „To je strašně vysoké číslo. Nevím, co udělat jinak, vědět to, už jsme to asi provedli. Každý si musí najít nějaký svůj relax a pak se soustředit jen na zápas. Teď by byla potřeba vypnout, chvíli na hokej nemyslet, protože když se v tom hrabete dál, je daleko těžší se z takové situace dostat,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.