Miloš Holaň po jasné výhře: Postupně jsme přebírali iniciativu

10.08.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Pěti brankami ve druhém „poločase“ rozhodli hokejisté Dynama o své další výhře v přípravném utkání na novou sezonu – ČEZ Motor České Budějovice porazili jasně 5:0. „Domů jsem se těšil – na naši arénu – na náš led a na naše fanoušky. Vše se povedlo – vysoká výhra pocity umocnila,“ spokojeně konstatoval Miloš Holaň po skončení čtvrtečního utkání.

ONLINE VSTUPENKY

„Začátek byl možná poznamenaný tím, že celý týden tvrdě trénujeme. I ráno jsme měli ještě tvrdý trénink. Pohyb nebyl takový, jaký bychom si představovali. Postupem času se do utkání hráči dostávali a přebírali jsme iniciativu, hráli jsme velmi dobře až do závěru utkání,“ ohlédl se za zápasem.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Do Tipsport areny si našlo cestu v parném podvečeru přes dva tisíce fanoušků. „Věřím, že utkání fanoušky bavilo. Když se střílí branky, je to i hezká pozvánka na příští zápas. Vloni jsme s Motorem doma dvakrát nevyhráli, nyní jsme byli výsledkově suverénní. Klukům náleží veliká pochvala za to, jak to zvládli,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

„Brankářská pozice je vynikající, veliká pomoc klukům a i naopak. Když jsme potřebovali, tak Ondřej zachytal, to je skvělé. Celý výkon je skládanka – vše musí zapadat do velkého celku, každý díl je důležitý,“ chválil šéf pardubické kabiny.

Související články
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři