Miloš Bubela: Až na koncovku jsme odehráli dobré utkání

09.08.2018 | Jan Hrabal

HRADEC KRÁLOVÉ — Na postu prvního centra nastoupil v prvním utkání Mountfield Cupu Miloš Bubela. Šikovný střední útočník ale přes kvalitní výkon nezabránil těsné prohře – Dynamo podlehlo Davosu 2:3.

„Byl to dobrý zápas. Davos velmi kvalitně bruslil, my jsme se taktéž dobře hýbali. Vytvářeli jsme si šance, ujeli jsme několikrát sami na bránu. Bohužel jsme doplatili na špatnou koncovku. Už jsme alespoň vstřelili dvě branky, posouváme se dál. Mrzí nás ten náhodný na konci, jinak jsme mohli celé utkání vyhrát,“ řekl po skončení utkání pětadvacetiletý útočník.

Čtvrteční zápas startoval již v 15.00 hodin v době, kdy venkovní teploty přesahovaly třicetistupňovou hranici. „Je těžké hrát v takovém vedru. Vypotíte mnoho tekutin, tělo ani nestíhá zpracovávat vodu, kterou pijete. Hrát takový zápas je daleko těžší než v normálním zimním počasí v sezoně,“ poznamenal Miloš Bubela.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Slovenský mistr z minulé sezony s Banskou Bystricí nastoupil na postu prvního centra. „Cítím to jako velkou odpovědnost vůči týmu a trenérům. První dvě lajny mají střílet branky a bodovaly, vzniká tam tlak, s ním se vypořádáme a dáme do toho všechno,“ vyhlásil.

Dynamo v přípravě zatím nevyhrálo, červenobílí ale jsou bojovně a pozitivně naladěni. „Případná výhra vás povzbudí a naladí do dalších utkání. Pokud je hra dobrá, tak všichni v šatně jsou pozitivní, všichni vidí, že si puky dáváme a góly přijdou. S nimi pak výsledky a výhry!“ řekl centr Dynama.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

„Těším se na další zápasy, Mountfield Cup je skvěle obsazený turnaj. Sparta je rivalem pro každého a těším se i na nedělní východočeské derby, které si zahraji poprvé… Čekají nás dva výborné zápasy, přijdou fanoušci a budou mít pořádný náboj!“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

BARTH media