Marek Trončinský po prohře: Jedeme dál, špatné to nebylo 

Marek Trončinský po prohře: Jedeme dál, špatné to nebylo

09.09.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Naštvaní ale nezlomení. Takové pocity prožívala pardubická kabina po prohře 2:3 se Spartou Praha. Východočeši prohrávali po dvou třetinách o tři branky, v závěru utkání dvěma zdramatizovali jeho finiš, na bodový zisk ale nedosáhli.

ONLINE VSTUPENKY

„V první třetině jsme měli větší šance jak Sparta, ale nedokázali jsme ani jednu využít. Pak nám zůstal jeden volný hráč před bránou a inkasovali jsme první branku. To byla hrozná škoda. Druhou branku náš gólman neviděl a třetí jsme dostali při naší přesilovce, tam jsme udělali chybu, na ní mám svůj podíl. Je to škoda,“ ohlédl se za zápasem pardubický obránce Marek Trončinský.

Po kapitánovi Tomáši Rolinkovi byl druhým nejvytíženějším hráčem Dynama v pátečním utkání, proti Spartě odehrál bez třiadvacet minut bez čtyř sekund. „Prostě jsme prohráli, ale jedeme dál. Špatné to nebylo,“ poznamenal.

„Sparta vedla 3:0 a nepotřebovala střílet další góly. Trošku se stáhli, ale my si dokázali, že s pukem hrát umíme a chceme, ne že to to nejde. Musíme makat, ač jsme prohráli, mám z našeho prvního výkonu v extraligové sezoně dobrý pocit. Věřím, že to bude lepší a lepší a neodjedeme s prázdnou ze Zlína,“ doplnil.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři