Marek Hovorka: Devět tisíc sto lidí? Nádhera!

29.03.2019 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hned po 41 sekundách hry otevřel skóre prvního barážového utkání útočník Marek Hovorka. Pardubický křídelník se prosadil šťastně: jeho pas si srazil do sítě srazil Václav Karabáček. „Každý bod je velmi důležitý, pro nás jsou velmi cenné tři. Jsme skromní, pozítří nás čeká další těžké utkání. Hlavami přemýšlíme nad utkáním v Kladně,“ řekl čtyřiatřicetiletý forvard.

„Vydolovali jsme puk na naší modré čáře, Tomáš Rolinek mi kotouč ‚čipoval‘ do pásma, já se snažil křižně přihrát, ale trefil jsem brusli protihráče a ten jej tečoval brankáři mezi nohy,“ ohlédl se za první brankou letošní prolínací soutěže.

Do ČSOB Pojišťovna ARENY přišlo 9106 fanoušků, kteří vytvořili zápasu „play offovou“ atmosféru. „Již celý týden jsme cítili obrovskou podporu od fanoušků, přišlo devět tisíc sto lidí, to je prostě nádhera. Pardubice jsou hokejové město a je radost tu hrát,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),