Kapitán pokračuje! Novou smlouvu podepsal Tomáš Rolinek 

Kapitán pokračuje! Novou smlouvu podepsal Tomáš Rolinek

27.04.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Dynamo má jasno: i v novém ročníku jej povede s kapitánským céčkem útočník Tomáš Rolinek. Zkušený forvard se s vedením klubu domluvil na novém kontraktu a dohodu stvrdil svým podpisem.

ONLINE VSTUPENKY

„Na tuto zprávu všichni fanoušci čekali, jsem rád, že mohu oznámit, že jsme podepsali novou smlouvu s naším kapitánem Tomášem Rolinkem. Mám velkou radost, že Tomáš pokračuje ve své kariéře a že ji nadále spojuje s naší organizací,“ oznámil předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický.

Po svém návratu do Pardubic prožil pardubický kapitán bodově úspěšnou sezonu, vstřelil v ní čtrnáct branek a přidal sedmadvacet nahrávek. „Musím přiznat, že jednání byla velmi jednoduchá. Měl jsem enormní zájem, aby Tomáš pokračoval, obzvláště poté, co předvedl v minulém ročníku. Bylo to o tom, zda bude mít chuť a on ji hned na začátku našich rozhovorů potvrdil. S agentem jsme se během krátké doby domluvili na podmínkách a poté podepsali kontrakt,“ prohlásil šéf klubu.

Pro Dušana Salfického je podpis smlouvy s Tomášem Rolinkem velmi důležitý z hlediska pokračování skládání kádru pro nový ročník. „Tomáš je pro mě lídr na ledě i v kabině, on je autoritou, která pomáhá trenérům v komunikaci s týmem. V letošním ročníku opět dokázal, jakou je osobností. Jsem velmi rád, že jsme se domluvili a že nadále pokračuje s hokejem. On je pro mě jedním z velmi důležitých kamenů celého týmu,“ nechal se slyšet generální manažer Dynama.

Předseda představenstva připomněl, že s kapitánem konzultuje řadu svých kroků. „Když jsem do své funkce šel, tak jsem hovořil o našem Dynamu a já beru Tomáše za obrovského srdcaře a kluka, který tady vyrostl. Chci, aby věděl, jakým směrem klub jde a informuji ho o dění, aby byl v obraze. Pomáhá to pak přenášet do kabiny, aby věděl, v jaké situaci se nacházíme a on nám pomáhá tyto informace předávat do šatny. Kdyby náhodou končil, tak má u nás otevřené dveře dokořán i v jiných pozicích, proto chci, aby věděl, jak co funguje. Jsem vděčný, že nám je i v tomto nápomocen,“ doplnil Dušan Salfický.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Tomáš Rolinek neskrýval po podpisu smlouvy svou radost z toho, že může nadále oblékat pardubický dres. „Agent s Dušanem Salfickým vyladili smlouvu, já se tak mohu těšit na další sezonu v dresu Dynama. Věřím, že v novém ročníku budeme ještě úspěšnější – všichni máme mnoho elánu po posledním úspěchu, chceme dokázat ještě více. Věřím, že pardubický hokej se bude nadále zvedat,“ prohlásil.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

enteria arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři