Házení lahví na led do Tipsport areny nepatří! 

Házení lahví na led do Tipsport areny nepatří!

13.09.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — K politováníhodnému momentu došlo v závěru úterního extraligového utkání s Piráty Chomutov. Po jeho skončení přiletěla na led plná láhev s nápojem a ta dopadla těsně vedle nejlepšího hráče hostí Michala Vondrky. Na ledě se nacházeli kromě hráčů i další činovníci utkání, jen shodou šťastných náhod se nikomu nic nestalo. Dynamo tohoto momentu lituje a vyzývá všechny návštěvníky hokejových utkání, aby upustili od takového nezodpovědného jednání.

ONLINE VSTUPENKY

„Snahou nás všech je zkulturnění chování všech fanoušků během hokejových zápasů. Tento moment nás mrzí a chceme se touto formou omluvit hostujícímu kapitánovi, že se něco takového stalo. Ač může být výsledek utkání a rozezlenost fanoušků z něj nebo z jiných důvodů jakákoliv, tak takové jednání na žádný stadion nepatří,“ řekl předseda představenstva a generální manažer klubu Dušan Salfický.

Po tomto momentu zajistila pořadatelská služba Tipsport areny dva mladíky o věku čtrnácti a patnácti let, předala je Městské policii Pardubice. Oběma složkám zajišťující bezpečnost při pořádání utkání Dynamo děkuje. „Pachatelem byl shledán starší z nich, strážníci mu uložili pořádkovou pokutu,“ sdělil ředitel Městské policie Pardubice Rostislav Hübl.

Hokejový klub Dynamo Pardubice se hlásí ke snaze Českého svazu ledního hokeje a vedení soutěže o zkulturnění prostředí hokejových utkání. „Jako klub jasně říkáme, že takové návštěvníky v naší hale vidět nechceme. Všem slušným děkujeme za podporu i v nové sezoně. Velmi nás mrzí, že ani v jednom domácím utkání jsme je nemohli potěšit vítězstvím,“ uvedl generální manažer klubu.

Šéf organizace zmínil, že Dynamo podá podněty k řízení úterního utkání. „Jsme nespokojeni s výkonem rozhodčích. Podle našeho názoru nepotrestal několik nedovolených zákroků hráčů hostí. Podáme tedy v souladu s Herním řádem podněty k pravidlovému posouzení více situací,“ řekl Dušan Salfický a doplnil: „Zápas s Chomutovem jsme prohráli vinou špatné koncovky, což je jenom náš problém, na to se vymlouvat nechci a nebudu říkat, že za naši porážku mohou rozhodčí, ale takové chyby by si dovolit neměli.“

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři