FRIENDS FEST – Přátelský festival plný Ameriky pro držitele permanentek na Dynamo s 20% slevou! 

FRIENDS FEST – Přátelský festival plný Ameriky pro držitele permanentek na Dynamo s 20% slevou!

12.02.2018 | FRIENDS FEST

PARDUBICE — Úspěšný a unikátní multižánrový zážitkový open-air festival pro všechny, kteří obdivují americké automobily a motocykly, kteří si čas od času rádi dopřejí poctivé, typicky americké pochutiny jako hamburgery či steaky, zajímají se o vojenskou historii a techniku, nedají dopustit na blues, country či rock’n’roll v podání českých kapel či milují svět westernu a indiánů. Návštěvníci se budou rovněž moci inspirovat módními stylovými přehlídkami, pobavit se různými soutěžemi, zažít atmosféru rodeové arény a spolu se svými ratolestmi budou moci prožít americký dětský den s mnoha zajímavými atrakcemi. Ti, kdo na festival přijdou, uvidí na živo také americké dragouny 2nd CAVALRY REGIMENT a hudební hvězdu festivalu anglickou glamrockovou a hardrockovou skupinu SLADE! Celý festival bude moderovat Martin Dejdar s Petrem Vackem.

ONLINE VSTUPENKY

Vstupenky si můžete pořídit v předprodejích za zvýhodněnou cenu zde, portálu Sazka ticket a FRIENDS FEST.cz. Děti do výšky 150 cm budou mít vstup zdarma.

Držitelé permanentních vstupenek na extraligová utkání HC DYNAMO PARDUBICE dostanou na nákup vstupenek FRIENDS FEST 20% slevu.

Amerika je obrovská země a to své si v ní může najít každý.

Přijďte a prožijte 11. srpna 2018 v Pardubicích na dostihovém závodišti příjemný letní den a s sebou si domů odvezte i kousek té „naší“, možná trochu zidealizované a vysněné, ale o to víc inspirující a přitažlivé Ameriky.

Friends Fest

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři