18.07.2022
Jakub Cimburek

Dynamo Fans míří na Dolomiten Cup. Přidejte se a pojeďte podpořit Dynamo do Itálie!

Hokejisté Dynama Pardubice se stejně jako před rokem v rámci přípravy na novou sezonu zúčastní mezinárodního turnaje. Tentokrát zamíří na Dolomiten Cup v Itálii. Spolek Dynamo Fans pořádá na turnaj, který se odehraje ve městě Neumarkt v Jižním Tyrolsku, autobusový zájezd.

Dolomiten Cup začíná v pátek 12. srpna a potrvá do neděle 14. srpna. Dynamo v rámci turnaje sehraje dva zápasy. V semifinále se v pátek střetne s Augsburger Panther, v neděli potom v zápase o zlato nebo bronz s jedním z dvojice Biel/Eisbären Berlin.

Pardubičtí fanoušci do Itálie vyrazí ve čtvrtek 11. srpna ve 22:00 z parkoviště za enteria arenou. V pátek už budou podporovat Dynamo v zápase s Augsburgem.

V sobotu má Dynamo volno a fanoušci tak mohou poznávat okolí městečka Neumarkt, v srdci Dolomit. „Na místě je mnoho možností zábavy a rekreace, určitě budeme mít nějaký společný program, na kterém se domluvíme. Chystáme také jedno překvapení, ale víc samozřejmě nemůžu prozradit,“ říká Michal Rosenberg, předseda Dynamo Fans.

Fanoušci budou ubytováni v hotelu, ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Cena zájezdu je 5.650 Kč pro členy Dynamo Fans a 5.900 Kč pro ostatní fanoušky. V ceně je zahrnuto ubytování se snídaní na dvě noci, doprava autobusem včetně přesunů na místě a všechny poplatky. Vstupenky na zápasy se budou pořizovat na místě.

Po nedělním zápase vyrazí autobus na cestu zpět, příjezd do Pardubic je očekáván v pondělních dopoledních hodinách.

Spolek Dynamo Fans zarezervoval ubytování a autobus pro 50 lidí. Pokud máte zájem vyrazit s Dynamem na Dolomiten Cup, neváhejte a zamluvte si své místo.

Kontaktní osoby pro přihlášení a další důležité informace naleznete na stránkách Dynamo Fans zde.