HC DYNAMO PARDUBICE
07.12.2019
Redakce

Doufám, že nás to nakopne, věří po porážce Sparty Kousal

Pardubice – Nejprve v 6. minutě otevřel skóre utkání proti prvnímu týmu tabulky, poté osm minut před koncem duelu vstřelil rozhodující branku. Robert Kousal se dvěma přesnými zásahy podílel vybojovaných třech bodech nad Spartou a pomohl Dynamu k druhé domácí výhře v řadě. „Přesilovka pět na tři byla klíčová a vyhrála nám zápas,“ popsal výstižně rozhodující fázi utkání.

Východočeši prožívají náročný víkend před reprezentační přestávkou, první zápas si mohou s radostí odškrnout, po vybojované výhře 4:3 nad první Spartou stáhli v tabulce manko na předposlední Vítkovice na tři body. Již v neděli je čeká druhé domácí utkání, proti Kometě se tak mají od čeho odrazit. „Mělo by nás to nakopnut. Doufám, že to tak bude a zítra to potvrdíme,“ přeje si centr první pardubické formace.

„Myslím si, že jsme byli v první třetině lepší, měli jsme nějaké šance, mohli jsme dát více gólů než jeden. Druhou část jsme z toho vypadli, tam nás zase Sparta přehrávala. Třetí třetina už byla taková přetahovaná, naštěstí nám vyšla přesilovka, kdy jsme dali dva góly,“ zhodnotil průběh celého zápasu.

Aktuálně na webu
HC Dynamo YouTube