Dorostenci hrají od čtyř odpoledne finále! 

Dorostenci hrají od čtyř odpoledne finále!

24.08.2019 | Patrik Moučka

PARDUBICE — V sobotu 24. srpna 2019 začal již druhý ročník turnaje o pohár hejtmana Pardubického kraje. Dorostenci Dynama dokázali porazit Rigu i Drážďany a po výhře nad Karlovými Vary je v neděli 25. sprna 2019 od 16.00 hodin čeká finálový duel ve velké hale pardubické arény!

ONLINE VSTUPENKY

1. utkání, sobota 24. srpna 2019 od 8.00 hodin:
HC DYNAMO PARDUBICE – HC PIRATI RIGA 2:1 (1:0, 1:1).

Branky a nahrávky: 09:44 Pavlata, 23:16 Formánek – 37:48 Fenenlo (Polakovs).
HC Dynamo Pardubice: Kadlc (Borovička) – Tvrdík, Kubíček P., Joudal, Koudelka, Gürtler, Formánek, Novotný, Kloz, Pavlata, Paleček, Půlpán, Burda, Matuška, Nekvinda, Pilař, Hebek.
HC Pirati Riga: Rolovs (Vecvanags) – Gauja, Fenenlo, Krumpans, Berzins E., Polakovs, Lezevsky, Lein, Berzins R., Jirgenson, Silonov, Pavlovic, Lascenko, Krisans, Leps, Dusa, Apinis, Bondarenko, Gindra.

2. utkání, sobota 24. srpna 2019 od 9.15 hodin:
MOUNTFIELD HK – HC JUNOST MINSK 1:0 (1:0, 0:0).
Branky a nahrávky: 16:31 Havlíček.
Mountfield HK: Žalčík (Tichý) – Jerman, Boukal, Havlíček, Králík, Řehák, Táborský, Beran, Budina, Novotný, Pajer, Beneš, Giesl, Beneš, Moravec, Brožek, Souček.
HC Junost Minsk: Pasahnev (Izotov) – Kliavzo, Ambrazhevich, Frolov, Barashkin, Joschenko, Kazanov, Kisliuk, Kazakov, Pankevich, Serzheunovich, Malavich, Karpekin, Golub, Kozich, Gonchar, Levchenko.

3. utkání, sobota 24. srpna 2019 od 9.45 hodin:
HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC EISLÖWEN DRESDEN 4:2 (1:0, 3:2).
Branky a nahrávky: 14:43 Prihoda (Vogel), 20:25 Bubanec (Botoš, Šmajda), 25:23 Botoš (Šmajda), 38:18 Matas (Šmajda) – 33:53 Garreis (Jäntsch), 36:41 Spezia.
HC Energie Karlovy Vary: Kubát (Maleček) – Bulka, Dorot, Houdek, Prošek, Vogel, Zolnaj, Botoš, Černý, Kupčo, März, Matas, Prihoda, Bubanec, Rymon, Sapoušek, Šmajda, Šlechta.
HC Eislöwen Dresden: Haas (Schüler) – Scheffler, Reise, Spezia, Olbrich, Röher, Pfeil Pascal, Pfeil Phlillipp, Haube, Jäntsch, Schäfer, Deichmann, Hendreschke, Juchniewicz, Kleinwätcher, Apitz, Garreis, Reuner, Park.

4. utkání, sobota 24. srpna 2019 od 11.30 hodin:
AZ RESIDOMO HAVÍŘOV – BK MLADÁ BOLESLAV 1:5 (0:2, 1:3).
Branky a nahrávky: 29:35 Marek – 02:19 Půček (Srturc, Gardoň), 04:47 Srturc (Gardoň, Půček), 10:34 Haas (Plíšek, Žabka), 13:10 Rajgl, 17:58 Haas (Polák, Plíšek).
AZ RESIDOMO HAVÍŘOV: Zlatnický (Nowak) – Kubíček, Kalina, Bílek, Zmarzlák, Spurný, Kremnický, Puzoň, Wlodara, Makovec, Kubík, Horváth, Pavlačka, Moškoř, Vojkuvka, Urbančík, Kusak, Bárta, Becher, Mikula, Žák, Kolat.
BK MLADÁ BOLESLAV: Satný (Král) – Jasečko, Vochvest, Moravec, Žabka, Sommer, Rajgl, Křepelka, Hrouda, Srturc, Půček, Gardoň, Hruška, Strnádek, Peca, Haas, Plíšek, Polák, Hradec.

5. utkání, sobota 24. srpna 2019 od 13.15 hodin:
HC DYNAMO PARDUBICE – HC EISLÖWEN DRESDEN 8:1 (5:1, 3:0).
Branky a nahrávky: 02:52 Formánek (Kloz), 03:10 Paleček (Burda), 13:02 Paleček (Hebek, Půlpán), 13:35 Půlpán (Joudal), 19:48 Formánek (Kloz, Novotný), 22:03 Kubíček (Joudal), 30:16 Půlpán (Joudal, Kubíček), 33:12 Kubíček (Nekvinda, Půlpán) – 07:18 Olbrich (Jäntsch, Juchniewicz).
HC Dynamo Pardubice: Kadlc (Marossy) – Tvrdík, Kubíček P., Joudal, Koudelka, Formánek, Novotný, Kloz, Pavlata, Paleček, Půlpán, Burda, Matuška, Nekvinda, Pilař, Hebek, Hiemer, Jaša.
HC Eislöwen Dresden: Haas (Schüler) – Scheffler, Reise, Spezia, Olbrich, Röher, Pfeil Pascal, Pfeil Phlillipp, Haube, Jäntsch, Schäfer, Deichmann, Hendreschke, Juchniewicz, Kleinwätcher, Apitz, Garreis, Reuner, Park.

6. utkání, sobota 24. srpna 2019 od 15.00 hodin:
MOUNTFIELD HK – BK MLADÁ BOLESLAV 2:3 (2:0, 0:3).
Branky a nahrávky: 04:43 Moravec (Beneš, Havlíček), 17:22 Beneš (Moravec) – 23:56 Půček (Srturc, Jasačko), 31:00 Haas (Plíšek, Jasačko), 39:16 Půček (Rajgl).
MOUNTFIELD HK: Žalčík (Tichý) – Jerman, Boukal, Havlíček, Králík, Řehák, Táborský, Beran, Budina, Novotný, Pajer, Beneš, Giesl, Beneš, Moravec, Brožek, Souček.
BK MLADÁ BOLESLAV: Satný (Král) – Jasečko, Vochvest, Moravec, Žabka, Sommer, Rajgl, Křepelka, Hrouda, Srturc, Půček, Gardoň, Peca, Haas, Plíšek, Polák, Ďurač, Krédl.

7. utkání, sobota 24. srpna 2019 od 16.45 hodin:
HC PIRATI RIGA – HC ENERGIE KARLOVY VARY 0:5 (0:2, 0:3).
Branky a nahrávky: 17:04 Rymon, 18:27 Matas (Zolnaj) – 27:36 Rymon (Dorot), 31:00 Sapoušek (Dorot), 31:45 Šmajda.
HC Pirati Riga: Rolovs (Vecvanags) – Gauja, Fenenlo, Krumpans, Berzins E., Polakovs, Lezevsky, Lein, Berzins R., Jirgenson, Silonov, Pavlovic, Lascenko, Krisans, Leps, Dusa, Apinis, Bondarenko, Gindra.
HC Energie Karlovy Vary: Kubát (Maleček) – Bulka, Dorot, Houdek, Prošek, Vogel, Zolnaj, Botoš, Černý, Kupčo, März, Matas, Prihoda, Bubanec, Rymon, Sapoušek, Šmajda, Šlechta.

8. utkání, sobota 24. srpna 2019 od 17.15 hodin:
HC JUNOST MINSK – AZ RESIDOMO HAVÍŘOV 0:5 (0:2, 0:3).
Branky a nahrávky: 15:40 Mikula (Kubíček), 18:51 Kevin (Kubíček), 22:52 Kevin (Kubíček), 32:16 Pavlačka (Kremnický), 36:10 Pavlačka.
HC JUNOST MINSK: Pasahnev (Izotov) – Kliavzo, Ambrazhevich, Frolov, Barashkin, Joschenko, Kazanov, Kisliuk, Kazakov, Pankevich, Serzheunovich, Malavich, Karpekin, Golub, Kozich, Gonchar, Levchenko.
AZ RESIDOMO HAVÍŘOV: Zlatnický (Nowak) – Kubíček, Kalina, Bílek, Zmarzlák, Spurný, Kremnický, Puzoň, Wlodara, Makovec, Kubík, Horváth, Pavlačka, Moškoř, Vojkuvka, Urbančík, Kusak, Bárta, Becher, Mikula, Žák, Kolat.

Program druhého hracího dne

Neděle 25. srpna 2019
Soupeři Čas
Mountfield HK – AZ Residomo Havířov 8.00 hodin
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Varry 8.15 hodin
HC Junost Minsk – BK Mladá Boleslav 9.45 hodin
HC Eislöwen Dresden – HC Pirati Riga 11.30 hodin
4A – 4B – o 7. místo 13.15 hodin
3A – 3B – o 5. místo 14.15 hodin
2A – 2B – o 3. místo 15.00 hodin
1A – 1B – o 1. místo 16.00 hodin
Slavnostní vyhlášení výsledků turnaje 17.30 hodin
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

enteria arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary