Do Pardubic spolu s Potajčukem míří Dmitrij Monja 

Do Pardubic spolu s Potajčukem míří Dmitrij Monja

29.01.2016 | (HoH)

PARDUBICE — Jak hokejový klub Dynamo Pardubice v pátek odpoledne potvrdil, asistentem trenéra A týmu se stane Andrej Potajčuk, dále pak z Ruska přichází útočník Dmitrij Monja, který v Kontinentální hokejové lize odehrál takřka tři sta utkání.

ONLINE VSTUPENKY

Andrej Potajčuk a Dmitrij Monja přistáli v sobotu dopoledne na pražském letišti, klub oběma zajišťuje přesun do Pardubic. „S Andrejem jsme domluveni na podmínkách smlouvy, přichází na základě požadavku Petera Draisaitla. Počítáme s tím, že bude členem realizačního týmu již v nedělním utkání s Chomutovem,“ řekl generální manažer klubu Pavel Rohlík.

Dmitrij MonjaNovou tváří pardubické ofenzívy je útočník Dmitrij Monja. Sedmadvacetiletý útočník nastoupil v Kontinentální hokejové lize k 298 zápasům, v nich vstřelil 49 branek a přidal 65 nahrávek.

„Chceme posílit náš tým pro konec sezony, naším prvním krokem v závěru přestupního období je angažování Dmitrije Monji. Jedná se o důrazného útočníka s výborným bruslením, který se nebojí osobních soubojů. Máme vyšší počet zraněných hráčů v ofenzívě, v naší situaci bude posilou,“ uvedl Pavel Rohlík.

Dmitrij Monja dorazí do Pardubic během soboty, klub je připraven vyřídit veškeré legislativní záležitosti tak, aby mohl nastoupit v neděli odpoledne s Chomutovem. „Jsme domluveni s ním i Novosibirskem, kde letos hraje, na jeho angažmá u nás. Máme rozjednané i další hráče, kteří by měli do konce přestupního období posílit náš tým,“ doplnil generální manažer pardubického klubu.

Dmitrij Monja

  • Post: útočník
  • Datum narození: 10. září 1988
  • Výška: 181 cm
  • Hmotnost: 93 kg
  • Držení hole: levé
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři