Brian Ihnačák: Naši mladíci jsou rychlí

06.01.2019 | Jan Hrabal

MLADÁ BOLESLAV — Třemi střelami počastoval mladoboleslavskou branku, získal šest puků ze sedmi vhazování, střelecky se ale útočník Brian Ihnačák neprosadil, a tak Dynamo prohrálo v Mladé Boleslavi 0:1.

„Když se nedaří, hledáte cokoliv pro zlepšení výkonu. V neděli jsme podali docela dobrý výkon, jen nám chyběly góly. Budeme-li takto hrát dál, tak budeme mít šance vyhrávat zápasy,“ řekl rodák z Toronta po skončení utkání.

Zkušený útočník nastoupil na místě centra druhé formaci, na křídlech kolem něj létali Denis Kusý a Ondřej Machala. „Kluci jsou mladí a šikovní, hráli výborně. Jsou fakt rychlí, až mě překvapili. Jsem rád, že tu jsou s námi a učit se, aby se ještě více zlepšovali. Snad jim elán vydrží a budou takto pokračovat. Bylo to od nich hezké,“ nechal se slyšet pro klubový YouTube kanál.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),