Bod je zlatý, škoda přesilovek, hodnotil Petr Sýkora

07.01.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Podle optimisty získalo Dynamo bod, podle pesimisty dva ztratilo. Hokejisté Pardubic každopádně i proti silnému Třinci předvedli, že tým má šťávu, že se nevzdává a že bojuje až do samotného konce. Dlouho ve třetí třetině prohrával o dvě branky, nakonec po souboji s Oceláři se dočkal i potlesku od zaplněných tribun.

Extraligové statistiky Petra Sýkory včetně baráže
Utkání Branky Nahrávky Body +/− Tr. minuty
843 376 258 635 +72 567

„Musím říci, že jsme rádi za bod, protože ještě šest minut před koncem utkání jsme prohrávali o dvě branky. Bod je z tohoto pohledu zlatý. Na druhou stranu si myslím, že jsme v celém utkání nebyli horší, akorát jsme neproměnili přesilovky, kterých jsme měli docela dost. To nás mrzí,“ řekl střelec vyrovnávací branky Petr Sýkora.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Dynamo – 38, Oceláři – 17. Střelecká převaha byla jasně na straně domácích. Ale pozor, hosté měli obrovské šance, která pochytal opět výborný Ondřej Kacetl! „Když má mužstvo tolik střel a nepadá to tam, tak je to náročné. Musím zároveň poznamenat, že jsme po dlouhé době měli přes třicet střel za zápas, což je dobře. Musíme se do nich tlačit a mít jich tolik v každém utkání. To nám trochu chybí…“ řekl pro klubový YouTube kanál.

ČSOB Pojišťovna arena