Tomáš Rolinek: Ladislav Lubina nám dal jasný řád!

31.12.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — V posledním extraligovém utkání kalendářního roku 2018 nestačili hokejisté Dynama na brněnskou Kometu, ve vyprodané ČSOB Pojišťovna ARENĚ jí podlehli 1:4. „První třetina od nás nebyla dobrá, tam nás motali. Ale výkon před takovou kulisou a v historických dresech? Pořád to bylo málo. Myslím, že v takovou chvíli bychom měli lézt po čtyřech a odbojovat zápas. A takhle to úplně nebylo, když mluvím hned po zápase,“ nechal se slyšet kapitán Pardubic Tomáš Rolinek.

AUKCE DRESŮ

Retro utkání a celé jeho aranžmá se mu zamlouvalo. „To byla nádhera, vždycky mám na sobě rád retro dresy. Neviděl jsem ta přestáková videa, která se vysílala na kostce. Ale klub tohle připravil skvěle. Jsem moc rád, že jsem měl na sobě historický dres. Moc se mi to líbilo,“ poznamenal.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Ve svém komentáři pro klubový YouTube kanál neopomněl zmínit přínos nového hlavního trenéra: „Cesta je dobře nastavená. Přišel Láďa Lubina, dal tomu jasný řád. Tým je na lepší cestě, všichni věříme, že začneme vyhrávat. Nepropadáme, nevyjde nám třeba nějaká třetina, ale pak se do zápasu dostaneme. Pořád nám ale chybí ale něco, abychom dělali body.“