Chtěl jsem to dát o zadek, usmíval se Marek Hovorka

29.12.2018 | Jan Hrabal

PRAHA — Pět bodů za tři branky a dvě nahrávky nasbíral ve čtyřech utkáních za Pardubice útočník Marek Hovorka, jenž na východ Čech přišel z Admiralu Vladivostok. Své dvě branky vstřelil v pátek na sparťanském ledě.

ONLINE VSTUPENKY

„Každé vítězství potěší, o to víc na Spartě. Byla tady velmi dobrá atmosféra, hodně lidí. Oba tábory fanoušků udělaly super prostředí, děkujeme těm našim, že přijeli. Náš kvalitní výkon byl podložený touhle kulisou,“ užíval si zkušený útočník.

Marek Hovorka vstřelil druhý a třetí gól Pardubic. „Vyšlo mi to, no. Dal jsem dva samostatné nájezdy, u toho prvního Marek Trončinský skvěle otočil hru a Tomáš Rolinek mi to dal do jízdy. Při tom druhém Rolas puk vyhazoval z naší třetiny, trochu se štěstím se mi to odrazilo zase do pohybu a dopadlo to dobře,“ usmíval se.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

A druhá trefa? Od zadního mantinelu po předchozím nepovedeném nájezdu. „Chtěl jsem střílet do víka, ale nesedla mi střela a byla z toho jenom rána do betonu. Pak jsem si puk ještě přikopl a viděl, že gólman je mimo branku. V duchu jsem si řekl, že mu to zkusím dát o zadek. No a povedlo se,“ řekl pro klubový YouTube kanál.

Související články
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři