Ladislav Lubina: Děkuji klukům za ubráněná oslabení

29.12.2018 | Jan Hrabal

PRAHA — Po snaživém a zodpovědném výkonu dokázali hokejisté Dynama zvítězit v pátečním kole na ledě Sparty Praha. „Chci poděkovat klukům za výkon, nejméně polovinu třetí třetiny jsme hráli v oslabení. Hráči je perfektně odbránili a za to si zaslouží velký dík. Výhra na Spartě vlije hráčům víru do toho, co děláme. Věřím, že naše výkony i díky této výhře půjdou ještě nahoru,“ spokojeně konstatoval po výhře 3:1 hlavní trenér Ladislav Lubina.

AUKCE DRESŮ

„Nic není z ničeho. Vše je o poctivé práci. V žádném kolektivním sportu nic nefunguje, že něco řeknete a druhý den se vše daří. Je nutné pracovat, pracovat a pracovat. Musíme se soustředit na každý zápas. Sám za sebe říkám, že pro zvládnutí sezony udělám maximum, realizační tým také a jsem přesvědčený, že i hráči,“ pokračoval šéf A týmu Dynama pro klubový YouTube kanál.