Po Vánocích bude ČSOB Pojišťovna ARENA hostit již 46. ročník Memoriálu Jiřího Bartoně
PARDUBICE — Již 46. ročník Memoriálu Jiřího Bartoně se bude konat v pardubické ČSOB Pojišťovna ARENĚ. Turnaj se uskuteční dne 26. - 27. prosince 2018. Tradičně je turnaj zastoupen osmi týmy ročníku 2008.
46. ročník Memoriálu Jiřího Bartoně
- Skupina A
HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK
HC Olomouc
HC Energie Karlovy Vary
- Skupina B
Bílí Tygři Liberec
Rytíři Kladno
HC Zubr Přerov
HC Ústí nad Labem
Všeobecná ustanovení
- Datum konání: 26.–27. prosince 2018
- Místo konání: ČSOB Pojišťovna ARENA, Pardubice
- Ředitel turnaje: Patrik Moučka
- Patron turnaje: Vladimír Martinec
- Turnajová komise: Marek Dvořák
Technická ustanovení
- Předpis: hraje se podle pravidel ledního hokeje, soutěžního řádu a propozic turnaje
- Startují: hráči ročníku 2008 a mladší
- Podmínky účasti: vedoucí družstev předají turnajové komisi seznam hráčů s čísly dresů a registrační průkazy
- Systém turnaje: turnaje se zúčastní osm mužstev, hraje se skupinově každý s každým, poté dle umístění následují utkání o umístění; za výhru v základní hrací době se udělují tři body, v nájezdech dva, za remízu jeden, za prohru žádný; úprava ledové plochy se provádí po každém utkání
- Hrací doba: 3×12 minut čistého času ve skupinách, 3×15 minut čistého času v bojích o umístění
- Tresty: 1 minuta, 3 minuty a 7 minut + do konce utkání; hráč, který obdrží trest do konce utkání, nesmí nastoupit v dalším zápase
- Kritéria pro určení pořadí ve skupině: počet bodů, vzájemné utkání (příp. minitabulka), celkový brankový rozdíl, vyšší počet vstřelených branek, nižší počet obdržených branek, los
Časový rozpis turnaje
Středa 26. prosince 2018 |
Skupina |
Utkání |
Čas |
Místo |
A |
HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK |
7.00 hodin |
velká hala |
B |
Bílí Tygři Liberec – Rytíři Kladno |
7.45 hodin |
malá hala |
B |
HC Zubr Přerov - HC Ústí nad Labem |
8.30 hodin |
velká hala |
A |
HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc |
9.15 hodin |
malá hala |
A |
Mountfield HK – HC Energie Karlovy Vary |
10.45 hodin |
malá hala |
B |
HC Ústí nad Labem – Bílí Tygři Liberec |
11.15 hodin |
velká hala |
B |
HC Zubr Přerov - Rytíři Kladno |
12.15 hodin |
malá hala |
A |
HC Olomouc – Mountfield HK |
13.30 hodin |
velká hala |
A |
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary |
13.45 hodin |
malá hala |
B |
Bílí Tygři Liberec – HC Zubr Přerov |
15.15 hodin |
malá hala |
B |
Rytíři Kladno - HC Ústí nad Labem |
16.45 hodin |
malá hala |
A |
HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc |
18.15 hodin |
malá hala |
Čtvrtek 27. prosince 2018 |
Utkání |
Čas |
Místo |
O umístění |
4A–3B |
7.45 hodin |
velká hala |
O umístění |
3A–4B |
8.00 hodin |
malá hala |
Semifinále 1 |
1A–2B |
9.45 hodin |
malá hala |
O 7. místo |
4A/3B–3A/4B |
11.30 hodin |
malá hala |
Semifinále 2 |
2A–1B |
11.45 hodin |
velká hala |
O 5. místo |
4A/3B–3A/4B |
13.30 hodin |
velká hala |
O 3. místo |
Poražení semifinalisté |
14.30 hodin |
malá hala |
Finále |
Vítězní semifinalisté |
15.15 hodin |
velká hala |
Slavnostní vyhlášení turnaje |
16.45 hodin |
velká hala |