Do Dynama přichází na hostování Martin Procházka

27.11.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejové Dynamo hlásí novou tvář ve svém útoku. Ofenzívu Pardubic vyztuží vytáhlý Martin Procházka, který bude moci zasáhnout již do večerního utkání Východočechů se Zlínem.

„Martin je mladý dravý hráč s tahem na bránu, přes svůj relativně mladší věk má odehráno v extralize dost zápasů. Slibujeme si od něj posílení útoku a zvýšení důrazu před bránou. Věřím, že nám pomůže zvýšit naši produktivitu,“ okomentoval jeho příchod sportovní manažer Dynama Pavel Marek.

Martin Procházka je sparťanským odchovancem, prošel všemi mládežnickými reprezentacemi, v sezoně 2015/2016 získal s mateřským klubem titul vicemistra. Do Tipsport extraligy nastoupil dosud k 154 utkáním, vstřelil v nich 22 branek a přidal 14 nahrávek.

Nejproduktivnější hráč juniorského play off v roce 2014 přijel do Pardubic na dopolední trénink. „Příchod se upekl velmi rychle, dozvěděl jsem se o něm v pondělí ráno, kdy mi zavolal sportovní manažer. První dojem je fantastický, zázemí je perfektní, kluci v kabině mě přijali dobře. Moc se těším na večerní utkání se Zlínem,“ řekla nová tvář pardubického útoku, která přišla na hostování do konce roku.

Martin Procházka

• Post: útočník