Do Dynama přichází na hostování Martin Procházka 

Do Dynama přichází na hostování Martin Procházka

27.11.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejové Dynamo hlásí novou tvář ve svém útoku. Ofenzívu Pardubic vyztuží vytáhlý Martin Procházka, který bude moci zasáhnout již do večerního utkání Východočechů se Zlínem.

ONLINE VSTUPENKY

„Martin je mladý dravý hráč s tahem na bránu, přes svůj relativně mladší věk má odehráno v extralize dost zápasů. Slibujeme si od něj posílení útoku a zvýšení důrazu před bránou. Věřím, že nám pomůže zvýšit naši produktivitu,“ okomentoval jeho příchod sportovní manažer Dynama Pavel Marek.

Martin Procházka je sparťanským odchovancem, prošel všemi mládežnickými reprezentacemi, v sezoně 2015/2016 získal s mateřským klubem titul vicemistra. Do Tipsport extraligy nastoupil dosud k 154 utkáním, vstřelil v nich 22 branek a přidal 14 nahrávek.

Nejproduktivnější hráč juniorského play off v roce 2014 přijel do Pardubic na dopolední trénink. „Příchod se upekl velmi rychle, dozvěděl jsem se o něm v pondělí ráno, kdy mi zavolal sportovní manažer. První dojem je fantastický, zázemí je perfektní, kluci v kabině mě přijali dobře. Moc se těším na večerní utkání se Zlínem,“ řekla nová tvář pardubického útoku, která přišla na hostování do konce roku.

Martin Procházka

  • Post: útočník
  • Datum narození: 1. března 1994
  • Výška: 192 cm
  • Hmotnost: 92 kg
  • Držení hole: pravé
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři