HC DYNAMO PARDUBICE
logo 70 1973 1987 1989 2005 2010 2012
26.11.2018
Jan Hrabal

Vedení Dynama diskutovalo přes dvě hodiny s fanoušky

PARDUBICE — Generální manažer Dušan Salfický, provozně-ekonomický manažer Ondřej Šebek, sportovní ředitel Pavel Marek, hlavní trenér Břetislav Kopřiva a obránce Petr Čáslava dorazili na diskuzní setkání s fanoušky. Příznivci pardubického hokeje položili několik desítek dotazů, vedení klubu je připraveno v otevřené komunikaci pokračovat.

„Děkuji všem fanouškům za početnou účast na pondělním diskuzním setkání. Během více než dvou hodin jsme probrali všechna nastolená témata od výkonnosti hráčů přes chod klubu až samozřejmě k aktuální situaci. S příznivci Dynama jsme si velmi otevřeně popovídali, počítáme s dalšími podobnými debatami na platformě, která bude fandům vyhovovat. Jsem rád, že takhle narychlo si našlo mnoho lidí cestu do ČSOB Pojišťovna ARENY a že jsme probrali všechny věci, které tíží i naše fanoušky,“ řekl předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický.

Hned na úvod setkání si vzal slovo obránce Petr Čáslava: „Ke své osobní situaci nemohu podrobněji mluvit, což jsem fandům řekl s prosbou o pochopení. Ve čtvrtek jsem byl podat vysvětlení, fanoušky budu informovat o všem, až budu moci. Přál bych si, aby mediální hon ustal, neboť ubližuje klubu, mé rodině a mým nejbližším. Prosím o uklidnění s tím, že se vyjádřím, až to půjde.“

Zkušený obránce si setkání s fanoušky pochvaloval. „Proběhlo v klidném duchu, cítím, že se i vyčistil vzduch, což bylo potřeba. Nyní procházíme těžšími chvílemi a naši fanoušci samozřejmě mají právo na informace, aby si je mohli s námi prodiskutovat z očí do očí. Za mě je super, jak se lidé o pardubický hokej zajímají. Nyní si přeji hlavně to, abychom jim jejich podporu vrátili. Nám všem záleží na tom a chceme, abychom se hokejem opět bavili a odbourali nedobrou náladu,“ doplnil devětatřicetiletý mistr světa z roku 2010, který za český národní tým odehrál 201 utkání.

Dušan Salfický několikrát během setkání ve foyer u Jižní tribuny hovořil o maximální otevřenosti. „Žádné odpovědi jsme se nevyhýbali, padaly i velmi fundované dotazy. Věřím, že jsme pardubické příznivce uspokojili. Od doby, co jsem do toho šel, tak si nesu sdělení, že fanoušek má právo na svůj názor, přestože je i velmi kritický, tak stále klubu fandí s tím, že je připraven jej i v těžších chvílích podpořit a přeje mu úspěch. Toto ověření je pro mě osobně velmi důležité, že se od nás fanoušci neodvrací,“ uzavřel šéf klubu.