Plyšákové utkání: přijďte v úterý fandit a obdarujte děti!

25.11.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Již počtvrté Dynamo uspořádá extraligový zápas, jehož hlavním mimosportovním cílem je pomoci dětem. Plyšákové utkání se koná v toto úterý 27. listopadu 2018 od 17.30 hodin, kdy Pardubice rozehrají duel se Zlínem.

Dynamo vyzývá fanoušky, aby přinesli plyšové hračky a počkali na první vstřelený gól Pardubic. Po něm jimi zaházejte ledovou plochu. Klub zajistí rychlé sklizení těchto hraček a v dalších dnech a týdnech je rozveze do sociálních zařízení, kde udělají dětem radost.

V případě, že Pardubice nevstřelí v prvních dvou třetinách branku, moderátor zápasu vyzve fanoušky, aby plyšové hračky případně naházeli během druhé komerční přestávky ve třetí dvacetiminutovce, pokud do té doby bude domácí konto bezgólové.