Patrik Poulíček: Jeden bod s Plzní je málo

16.11.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Pouze v první třetině padaly góly ze hry v utkání s Plzní. Ten druhý pardubický vsítil Patrik Poulíček tečí rány Petra Čáslavy. „Každý bod je důležitý, rádi bychom jich sbírali více, jeden je zkrátka málo. Takový zisk nás nemůže uspokojit, náš cíl jsme si nesplnili,“ hodnotil prohru 2:3 po samostatných nájezdech.

ONLINE VSTUPENKY

„Skvěle jsme udrželi puk v útočném pásmu, roztáhli jsme pohyb naši hru a vytvořili si prostor. Dával jsem zadovku na Honzu Mandáta, ten posunul na Petra Čáslavu a ten vystřelil do brány. Já se motal okolo beka, šťastně jsem do dráhy strčil hokejku a tečoval puk do brány. Doufal jsem, že nás vyrovnání na 2:2 zvedne, že se dostaneme do tlaku a vytvoříme si šance. Bohužel zápas dospěl do nájezdů a v nich byla Plzeň šťastnější,“ pokračoval ve svém ohlédnutí za pátečním zápasem.

Pardubice hrají nejbližší duel v ČSOB Pojišťovna ARENĚ již v tuto neděli, kdy od 17.20 hodin přivítají Mladou Boleslav. „Zápasy doma jsou super. Žene vás publikum, prostředí a led celkově nám jsou známější jak cizí stadiony. Po utkání jsme zregenerovali, v sobotu nás čeká trénink, abychom se stoprocentně připravili na duel s Mladou Boleslaví,“ řekl Patrik Poulíček pro klubový YouTube kanál.

Související články
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři