HC DYNAMO PARDUBICE
1973 1987 1989 2005 2010 2012
04.11.2018
Jan Hrabal

Kluci jsou dobití, shodli se trenéři po krásné podívané

PARDUBICE — Devět gólů viděly zaplněné ochozy ČSOB Pojišťovna ARENY v nedělní bitvě Dynama se Spartou. Pardubice třikrát vedly, nakonec v závěru základní hrací doby doháněly vedení rivala. Přes prohru za jeden bod drtivá většina fanoušků vyprovodila červenobílé do kabiny potleskem.

Topstory video.

„Naše mužstvo podalo výborný výkon, navíc po včerejším zápase v Litvínově. Soupeř byl skvělý, přesto jsme měli momenty, kdy jsme Spartu přehrávali. Jsme rádi za bod, protože jsme mohli zápas úplně ztratit, ale díky přesilovce, které se obecně zlepšily, jsme zápas srovnali. Mužstvo se zvedlo a já klukům děkuji za to, jak k zápasu přistoupili, jsou opravdu servaní,“ hodnotil prohru 4:5 v prodloužení hlavní trenér Břetislav Kopřiva.