Kluci jsou dobití, shodli se trenéři po krásné podívané

04.11.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Devět gólů viděly zaplněné ochozy ČSOB Pojišťovna ARENY v nedělní bitvě Dynama se Spartou. Pardubice třikrát vedly, nakonec v závěru základní hrací doby doháněly vedení rivala. Přes prohru za jeden bod drtivá většina fanoušků vyprovodila červenobílé do kabiny potleskem.

„Naše mužstvo podalo výborný výkon, navíc po včerejším zápase v Litvínově. Soupeř byl skvělý, přesto jsme měli momenty, kdy jsme Spartu přehrávali. Jsme rádi za bod, protože jsme mohli zápas úplně ztratit, ale díky přesilovce, které se obecně zlepšily, jsme zápas srovnali. Mužstvo se zvedlo a já klukům děkuji za to, jak k zápasu přistoupili, jsou opravdu servaní,“ hodnotil prohru 4:5 v prodloužení hlavní trenér Břetislav Kopřiva.

UNIVERZITNÍ DERBY

BARTH media