22.9.2018

Dorostenci neudrželi dvoubrankové vedení, s vedoucí Kometou berou bod

PARDUBICE — O dvě branky po zásazích Matěje Půlpána a Daniela Herčíka vedli dorostenci Dynama v atraktivním souboji s Kometou. Ve velké hale ČSOB Pojišťovna ARENY se ale nakonec radovali Brňané, kteří zápas nejprve srovnali, v prodloužení dokonali obrat a posílili své vedení v tabulce, jejíž druhé místo drží Pardubice.

ELIOD extraliga dorostu, 4. kolo, sobota 22.9.2018, ČSOB Pojišťovna ARENA

Kometa Brno

1:0, 1:1, 0:1 – 0:1
Branky a nahrávky: 19:18 Půlpán, 26:03 Herčík (Kloz) – 30:38 Sedláček (Brabenec, Svozil), 54:37 Sedláček (Fajmon), 63:32 Fajmon (Horký, Sever). Rozhodčí: Pokorný – Berger, Křivohlavý. Vyloučení: 4:5, navíc Svozil (Kometa Brno) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. Diváci: 60. Střely na branku: 35:38. Průběh utkání: 2:0, 2:3.
Dynamo Pardubice: Borovička – Vojtěch, Vašíček, Kubíček, Chabada, Hebek, Červenka – Paleček, Koudelka, Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Matuška, Půlpán, Štetka.
Kometa Brno: Bizoň – Řehák, Vacek, Běhůnek, Ulbricht, Fajmon, Němec, Prčík, Svozil – Brabenec, Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Linka, Harmim, Mišiak.