Vojtěch Budík: Nejdřív práce dozadu, pak podpora útoku

03.08.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Odchovanec Vojtěch Budík se po třech letech v zámoří vrátil do mateřských Pardubic a nyní bojuje o svou nejlepší pozici v A týmu. Ve čtvrtečním souboji s Mladou Boleslaví svižnými pasy podporoval útok v prodloužení dokonce skóroval výstavní ranou od modré.

AUKCE DRESŮ

„Podle mě jsme sehráli lepší utkání jak proti Liberci. Možná jsme měli méně šancí, ale hráli jsme lépe a zodpovědněji. Byl to týmovější výkon včetně hry dozadu. Kotouče nám rychleji chodily, je škoda, že se nám nedaří v koncovce, nevyužíváme naše šance. Na tom musíme zapracovat,“ řekl po skončení třetího přípravného utkání obránce Vojtěch Budík.

Svůj gól vstřelil v domluveném nastavení – jeho rána od modré zapadla do mladoboleslavské branky. „Jsem rád, že mi to tam spadlo. Ve dvou utkáních jsme neskórovali v základní hrací době, vyšlo nám to až v nastavení. Mám hned lepší pocit, navíc jsem se takto prosadil po více než třech letech na domácím ledě. Jsem rád, že má trefa pomohla k výhře v prodloužení a že jsme urvali i nájezdy,“ spokojeně konstatoval.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

„Je neskutečný pocit, že jsem zpátky v Pardubicích, kde jsem odmala vyrůstal a dělal své první hokejové krůčky. Jsem rád za šanci, kterou dostávám. Chci se o ni poprat, vždy budu dělat vše pro to, abychom vyhrávali, budu týmový a snažit se maximálně pomáhat. Budeme rádi, když nás fanoušci poženou a nám se i díky nim bude dařit,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Westminster Unternehmensgruppe
FERATT
Pardubický kraj
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři