Vstupenky na Memoriál Zbyňka Kusého jsou v prodeji! 

Vstupenky na Memoriál Zbyňka Kusého jsou v prodeji!

22.06.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Již za necelé dva měsíce bude pardubická ČSOB Pojišťovna arena hostit kvalitní hokejový turnaj letošního léta – první ročník Memoriálu Zbyňka Kusého. Pořádající Dynamo se na něm postupně utká se Slovanem Bratislava, Eisbärenem Berlin a Admiralem Vladivostok. Klub stanovil ceny vstupenek na velmi přátelské úrovni, celoturnajová permanentka je k mání od 150 korun!

ONLINE VSTUPENKY

Přípravy Memoriálu Zbyňka Kusého běží naplno, Dynamo chce úspěšným pořádáním prvního ročníku turnaje důstojně připomenout odkaz svého nejúspěšnějšího generálního manažera. Vstupenky na jednotlivé hrací dny jsou již v prodeji na pokladnách ČSOB Pojišťovna areny a v aplikaci ONLINE VSTUPENKY. Nabídka je na obou prodejních kanálech totožná.

Celoturnajová permanentka stojí 300 korun s tím, že majitelé poukazů na extraligové permanentky nebo držitelé hracích karet Sportovního parku Pardubice mohou uplatnit padesátiprocentní slevu na jejich koupi.

Jednotlivé vstupenky jsou rozděleny do hracích dnů, ve čtvrtek, v sobotu a v neděli stojí vždy 60 korun k stání a 120 korun k sezení. Tyto lístky budou platit na případné oba zápasy daného hracího dne. Platí možnost využití poloviční slevy pro majitele poukazů na extraligové permanentky nebo držitele Hracích karet Sportovního parku Pardubice 2018. V pátek bude vstupné jednotné 60 korun s totožnou možností uplatnění slev.

Na rozdíl od přípravných utkání bude prodej vstupenek k sezení na konkrétní místa, v první fázi prodeje budou k mání lístky do spodních ochozů ČSOB Pojišťovna areny, v případě jejich naplnění Dynamo uvolní místa na balkonech do volného prodeje. Pokladny haly jsou v červnu a v červenci otevřeny dle pokladních dob pro nákup permanentek, tedy každé pracovní pondělí od 8.00 do 13.00 hodin a každou pracovní středu od 12.00 do 18.00 hodin.

Program Memoriálu Zbyňka Kusého a ceny vstupenek

Cena permanentní vstupenky na celý Memoriál Zbyňka Kusého činí 300 korun. Majitelé poukazů na permanentky na novou extraligovou sezonu a držitelé hracích karet Sportovního parku Pardubice mohou uplatnit 50% slevu.

Den Datum Utkání Čas Ceny *)
Čtvrtek 16. srpna 2018 Admiral Vladivostok – Eisbären Berlin 15.00 60/120 Kč
HC Dynamo Pardubice – HC Slovan Bratislava 19.00
Pátek 17. srpna 2018 Eisbären Berlin – HC Slovan Bratislava 18.00 60/60 Kč
Sobota 18. srpna 2018 HC Slovan Bratislava – Admiral Vladivostok 15.00 60/120 Kč
HC Dynamo Pardubice – Eisbären Berlin 19.00
Neděle 19. srpna 2018 HC Dynamo Pardubice – Admiral Vladivostok 17.00 60/120 Kč
*) První uvedená cena je k stání, druhá k sezení. Majitelé poukazů na permanentky na novou extraligovou sezonu a držitelé hracích karet Sportovního parku Pardubice mohou uplatnit 50% slevu z těchto cen.
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři