Petr Sýkora: Vážíme si toho, že můžeme hrát play off

10.03.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Přípravy na start čtvrtfinálové série s Oceláři pomalu vrcholí, Dynamo se chystá na souboj s jedním z extraligových favoritů. Pardubice vnímají sílu protivníka, s nímž bodovaly šestkrát v řadě. Tahle bilance jde ale do koše, před startem červenobílých bitev nic neznamená.

ONLINE VSTUPENKY
Statistiky Petra Sýkory v českých play off
Utkání Branky Nahrávky Body +/− Trestné minuty
111 51 30 81 +4 150

„Hrajeme zase play off, jsme všichni rádi a těšíme se. Po loňské sezoně jsme měli obavy a velmi si vážíme šestého místa po skončení základní části,“ vyhlíží sérii s nejvýchodnějším protivníkem v české nejvyšší soutěži střelec Petr Sýkora, který nastřílel v nejvyšší soutěži včetně baráže již 379 branek.

Vloni baráž, letos přímý postup do elitní šestky. „Povedlo se složit perfektní mančaft, který plní to, co říkají trenéři, všichni makají… Věřím, že jsme se i poučili z minulého ročníku, jenž byl náročný až do samotného konce. Jsme rádi, že se neopakuje, je za tím spousta práce, která je i vidět. Řekli jsme si, že baráž už nikdy nechceme hrát, jsme rádi, že se to povedlo,“ hledal důvody pardubického zlepšení kanonýr Dynama, který je v České republice věrný svému mateřskému klubu.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Za Pardubice bude válčit početná ekipa borců, která rovněž oblékala ocelářský dres s drakem na hrudi. „Kluci mají větší motivaci, poznal jsem to už předposlední zápas základní části, opravdu chtěli Oceláře porazit, celkově berou tento souboj prestižněji, je to přirozené. Nyní ale hrajeme play off, všichni to bereme týmově tak, že chceme vyhrát sérii a uděláme pro to všechno,“ poznamenal vyhlášený šutér.

„Třinec má velmi kvalitní mužstvo, jedno z nejlepších v extralize. Série bude jistě pořádně těžká, oni jsou jejím velkým favoritem, my se budeme snažit hrát naši hru a uvidíme, jak to dopadne. Mají mnoho individualit, jsou silní jako tým s výborným brankářem v zádech. Těžko u nich hledat slabiny… My se musíme předně soustředit na nás a na naši hru. Hrát se dá s každým, uděláme vše pro to, abychom postoupili. Na play off se moc těšíme! Každý, kdo si prošel baráží, tak ví, o čem mluvím. Vážíme si toho,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři