Martin Kaut: Šestka je velkou motivací!

01.03.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Petr Sýkora se vrátil z trestné lavice, umně posunul převzatý kotouč na rozjetého Martina Kauta a i on sledoval, kterak pardubický mladík suverénně promění nabídnutý únik. Právě odchovanec Žďáru nad Sázavou otevřel gólový účet důležitého středečního duelu s Litvínovem, jenž Dynamo vyhrálo 2:1 a zajistilo si tak účast v předkole play off.

ONLINE VSTUPENKY
Letošní extraligové statistiky Martina Kauta
Utkání Branky Nahrávky Body +/− Trestné minuty
36 6 6 12 +3 14

„Péťa Sýkora mě tam na začátku druhé třetiny dobře našel, já si tam dal jen brusli, vystřelil a naštěstí to tam padlo. Mířil jsem, nakonec to byl jen ale takový teploměr,“ popisoval svou šestou letošní branku v A týmu Dynama.

Pardubice drží šestou pozici. „Je to velká motivace. Mít jisté play off by bylo něco, uvidíme, co přijde v těch dalších dvou zápasech. Ale půjdeme do nich naplno, to vím jistě. Těším se na ty dva zápasy co přijdou, na Třinec i na derby s Hradcem Králové, kdy budeme mít doma zase plno. Hrál jsem tenhle zápas dvakrát a dvakrát jsme vyhráli, tak věřím, že to vyjde i potřetí a zase je porazíme,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři