Soupiska HC Dynamo Pardubice pro závěr sezony 2017/2018
PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice zveřejňuje finální kádr A mužstva pro sezonu 2017/2018. Tradiční účastník nejvyšší soutěže uvolnil v průběhu letošního ročníku vybrané hráče do klubů nižších soutěží s tím, že si je nechal na soupisce v rámci střídavých startů. Další hokejisty v podobném režimu získal. Pro Tipsport extraligu může využít tři brankáře, šestnáct obránců a pětadvacet útočníků.
Níže uvedený seznam hráčů může být doplněn i po 1. února 2018 o kmenové hráče klubu ročníku 1997 a mladší bez jakéhokoliv omezení.
Brankáři
- Ondřej Kacetl – HC Dynamo Pardubice.
- Milan Klouček – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do Rytíři Kladno do 30. dubna 2018.
- Martin Růžička – HC Dynamo Pardubice; hostování do HC AZ Havířov do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
Obránci
- Vladimír Brož – Hokej Ústí nad Labem; střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Jacob Cardwell – HC Dynamo Pardubice.
- Petr Čáslava – HC Dynamo Pardubice.
- Marek Drtina – HC Dynamo Pardubice; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Ladislav Havlík – HC Dynamo Pardubice; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Rhett Holland – HC Dynamo Pardubice.
- Josef Horyna – HC Dynamo Pardubice; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018, střídavé starty do HC Bobři Valašské Meziříčí do 30. dubna 2018.
- Josef Hrabal – HC Oceláři Třinec; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Daniel Kolář – HC Hvězda Praha; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018, střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Jan Látal – Rytíři Kladno; hostování do Hokej Ústí nad Labem do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Tomáš Mojžíš – Bílí Tygři Liberec; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Karel Nedbal – HC Dynamo Pardubice; hostování do SK Horácká Slavia Třebíč do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018..
- Jan Ščotka – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018.
- Marek Trončinský – BK Mladá Boleslav; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Marek Voženílek – HC Dynamo Pardubice; hostování do SC Kolín do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Ty Wishart – HC Dynamo Pardubice.
Útočníci
- Matěj Beran – HC Dynamo Pardubice.
- Vladislav Bojko – HC Dynamo Pardubice.
- Jiří Cetkovský – HC Dynamo Pardubice; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Tomáš Divíšek – HC Most; hostování do LHK Jestřábi Protějov do 30. dubna 2018, střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Antonín Dušek – Bílí Tygři Liberec; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2019.
- Martin Kaut – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do HC Stadion Litoměřice do 30. dubna 2018.
- Denis Kusý – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do HC Stadion Litoměřice do 30. dubna 2018.
- Lukáš Luňák – LHK Jestřábi Prostějov; střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Ondřej Machala – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do HC Stadion Litoměřice do 30. dubna 2018.
- Rostislav Marosz – HC Oceláři Třinec; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Ondřej Panna – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do SC Kolín do 30. dubna 2018.
- Jordann Perret – HC Dynamo Pardubice.
- Tomáš Pipek – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do HC Moravské Budějovice 2005 do 30. dubna 2018.
- Michal Pochobradský – HC Dynamo Pardubice; střídavé starty do HC Spartak Choceň do 30. dubna 2018.
- Patrik Poulíček – HC Dynamo Pardubice.
- Tomáš Rolinek – HC Dynamo Pardubice.
- Jan Starý – HC Dynamo Pardubice; hostování do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018 a střídavé starty do HC Dynamo Pardubice 30. dubna 2018.
- Tomáš Svoboda – HC Kometa Brno; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2019.
- Ján Sýkora – HC Plzeň 1929; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Petr Sýkora – HC Dynamo Pardubice.
- David Tomášek – HC Dynamo Pardubice.
- Sacha Treille – HC Dynamo Pardubice.
- David Tůma – HC Sparta Praha; hostování do Rytíři Kladno do 30. dubna 2018, střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Matouš Venkrbec – LHK Jestřábi Prostějov; střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Daniel Voženílek – HC Dynamo Pardubice; hostování do HC Stadion Litoměřice do 30. dubna 2018, střídavé starty do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018.
- Václav Zídek – HC Lev Benešov; hostování do HC Dynamo Pardubice do 30. dubna 2018, střídavé starty do LHK Jestřábi Prostějov do 30. dubna 2018.