FANSHOP doručuje objednávky ZDARMA! 

FANSHOP doručuje objednávky ZDARMA!

14.11.2017 | Fanshop HC Dynamo Pardubice

PARDUBICE — Reprezentační přestávka skončila a to znamená jediné – Tipsport extraliga pokračuje dalšími zápasy. Pardubický fanshop při této příležitosti vyhlásil tři dny dopravy zdarma. Od pondělí 13. listopadu do středeční půlnoci 15. listopadu 2017 vám každou objednávku nad 300 korun doručí zcela zdarma až k vám domů.

ONLINE VSTUPENKY

Fanshop HC Dynamo Pardubice

A vybere si každý

Mezi novinkami najdete dresové tričko, vánoční hrnečky, povlečení, polštáře, kulichy… Zkrátka dárky pro každého. Samozřejmostí jsou pardubické mikiny, trička, šály a čepice pro malé i velké, fanoušky i fanynky. A protože zima už začala, nezbytností jsou nové bundy, vesty a kulichy.

Fanshop HC Dynamo Pardubice

Využijte toho právě teď

A proč je ideální čas právě v půlce listopadu? Protože není nad to mít vše v klidu a v pohodě připravené dopředu. Pokud chcete letos udělat pod vánočním stromečkem skutečnou radost, dres s vlastním číslem a jménem je sázka na jistotu. Ovšem pozor, aby fanshop mohl garantovat dodání do Vánoc, je třeba objednávku personalizovaného dresu, mikiny či trička uhradit nejpozději do 1. prosince 2017

Fanshop HC Dynamo Pardubice

Udělat (si) hokejovou radost je snadné

Navštivte pardubický e-shop, vyberte si v pohodlí domova a nechte si vše doručit až k vám domů zcela zdarma. A aby vám neunikly žádné novinky našeho Fanshopu, přidejte se k oficiálnímu facebookovému profilu.

Dynamo – Když jednou, tak navždy.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři