Dynamo po dohodě opouští Peter Quenneville 

Dynamo po dohodě opouští Peter Quenneville

09.11.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice hlásí další změnu ve svém kádru. V posledních utkáních zůstával mimo sestavu útočník Peter Quenneville, kanadský křídelník se s klubem domluvil na ukončení vzájemné spolupráce a předčasně tak zrušil svou smlouvu s Dynamem.

ONLINE VSTUPENKY

„Peter přišel s vizitkou střelce a i on sám očekával, což mi potvrdil, že bude daleko produktivnější. Postupně klesalo jeho zápasové vytížení, do posledních utkání vůbec nezasáhl. Svou situaci se mnou velmi podrobně probíral a na základě vzájemného velmi korektního rozhovoru jsme se dohodli na ukončení angažmá,“ uvedl k jeho odchodu předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický.

Ve dvanácti odehraných utkáních v Tipsport extralize vstřelil Peter Quenneville dvě branky, na jednu přihrál. Do Pardubic přišel s vizitkou obávaného kanonýra, v minulé sezoně se radoval z gólu jedenatřicetkrát v 52 zápasech za dánský Aalborg.

„V Peterovi jsme našli charakterově výborného člověka, který perfektně zapadl do naší kabiny. Na začátku sezony dostával prostor i v přesilovkách, ten postupně ubýval a vyústil v toto řešení. Chtěl bych mu i touto formou poděkovat za odvedené služby pro náš klub a vysoce korektní jednání. Všichni mu přejeme mnoho štěstí v novém angažmá,“ doplnil Dušan Salfický s tím, že tato hráčská změna nemusí být v dohledné době konečná.

Třiadvacetiletý hráč se během čtvrtka rozloučil se svými již bývalými spoluhráči, v pátek dopoledne odletí z pražského letiště. „Poznal jsem pěkné hokejové město a výborně fungující organizaci. Vážím si alespoň té několikaměsíční možnosti být její součástí, opravdu se mi zde líbilo. Dynamu přeji hodně štěstí do dalších let a fanouškům děkuji za podporu,“ řekl Peter Quenneville po rozvázání kontraktu.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Peter Quenneville

  • Post: útočník
  • Datum narození: 9. března 1994
  • Výška: 181 cm
  • Hmotnost: 87 kg
  • Držení hole: pravé
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři