Gól na 2:2 byl s tečí, přiznal Marek Trončinský

03.11.2017 | Jan Hrabal

JIHLAVA — Dvakrát se trefil za záda Jakuba Škarka pardubický obránce Marek Trončinský. Nejprve v závěru základní hrací doby srovnával na 2:2, ve třetí sérii samostatných nájezdech vymazal těsný náskok Jihlavy.

ONLINE VSTUPENKY

„Dukla hraje dlouho pospolu, osu hráčů má jasnou a doplněnou. Šlape jim to, diváci je tlačí dopředu. Hrají dobře. Určitě je nepříjemným soupeřem. Za dva body jsme rádi – jsou ohromně důležité,“ pověděl po utkání zadák Dynama.

„Udělali jsme to přesně tak, jak jsme si řekli, soupeř ránu tečoval, puk neletěl takhle vysoko,“ vrátil se ke své brance na 2:2 a k trefě v penaltách doplnil: „Když začaly nájezdy, mrkl jsem na trenéra, že bych jel. Jsem rád, že jsem jej proměnil, kdybych nebyl úspěšný, asi bych příště nejel.“

Na Horácký zimní stadion dorazila možná až dvoustovka příznivců Dynama. „Díval jsem se, že přijelo hodně našich fanoušků a byli dost slyšet. Tady je to pro hosty, když tady půlka stadionu řve ‚Dukla, Dukla‘, náročné, ale vnímali jsme jejich podporu. Jsme rádi, že přijeli a že jsme i díky nim vyhráli,“ vzkázal přes klubový YouTube kanál.

Související články
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři