Kluci, postupte do play off, žadonili malí Chrudimáci 

Kluci, postupte do play off, žadonili malí Chrudimáci

28.06.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Úterní Den s HC Chrudim si nenechali ujít také dva útočníci Dynama. Do partnerského města se přijeli podepisovat Martin Kaut a Tomáš Vondráček. O podpisy hráčů Pardubic panoval zejména mezi malými fandy veliký zájem.

ONLINE VSTUPENKY

Ihned po večerním příjezdu na chrudimský zimní stadion obklopily oba hokejisty desítky malých dětí. Martin Kaut a Tomáš Vondráček se podepisovali na kartičky, šály, dresy, trička, hokejky, zkrátka všude možně.

„Tahle akce byla moc fajn. Je super, že můžeme přijet za našimi fanoušky i za hranice Pardubic. Když jsem viděl, jak se k nám seběhli hned po příjezdu, uvědomil jsem si, jak je Dynamo v regionu oblíbené,“ řekl útočník Tomáš Vondráček.

Den s HC Chrudim nabídl nejen autogramiádu pardubických hokejistů. Hlavně děcka si mohla vyzkoušet slalomovou dráhu na inlinové ploše, dále si zastřílet na branku. Po skončení podpisové akce a společném vyfotografování hráče vyzpovídali přímo malí návštěvníci.

„Hlavně nám vzkazovali, ať postoupíme do play off,“ ohlédl se Martin Kaut a doplnil: „S Tomášem jsme rádi přijeli, vážíme si podpory všech fanoušků a snad jsme jim udělali radost.“

 

Fotogalerie

 
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři