Loňským permanentkářům ve středu končí rezervace míst 

Loňským permanentkářům ve středu končí rezervace míst

19.06.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Před měsícem zahájilo hokejové Dynamo prodej permanentních vstupenek na novou extraligovou sezonu. Pardubičtí fanoušci jsou věrní, což dokázali nejen v loňské baráži. Vyhlíží 68. nepřetržitou sezonu v nejvyšší soutěži, vývoj prodeje permanentek kopíruje ten loňský, Dynamo průměrně prodává stovky sezonních vstupenek týdně. Pro stávající majitele platí, že svá místa mají rezervována do středy 21. června 2017.

ONLINE VSTUPENKY

Od pondělí 26. června 2017 zamíří uvolněná místa do volného prodeje. Ač řada fanoušků uplatnila své rezervace, dá se očekávat, že k mání budou i sedadla nejvyšší kategorie A, tedy s nejatraktivnějším výhledem na ledovou plochu. V případě nákupu permanentní vstupenky do 30. června 2017 si navíc fanoušci mohou vybrat dárek v podobě šály z fanshopu Dynama v Tipsport areně.

Majitelé permanentních vstupenek z loňské sezony mohou uplatnit slevu ve výši 5 procent při jejich platbě na pokladnách Tipsport areny nebo přes systém ONLINE VSTUPENKY. Při jejich platbě kartou DYNAMO se sleva navyšuje na 10 procent. Nejlevnější „permici“ tak lze pořídit za 1890 korun!

Zájemci mají na výběr mezi dvěma druhy sezonních karet: základní permanentka platí pouze na základní část Tipsport extraligy a nabízí rezervaci míst pro play off. Permanentka extra je platná na všechny zápasy v Tipsport extralize, tedy i ty po skončení základní části.

V pondělí 19. června 2017 jsou pokladny haly otevřeny od 9.00 do 12.00 hodin, v úterý 20. června a ve středu 21. června 2017 od 12.00 do 17.00 hodin.

Veškeré informace o prodeji permanentek na Dynamo naleznete na www.hcdynamo.cz/permice.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři